Merhaba Arkadaşlar, bir sorum vardı yardımcı olabilirseniz sevinirim. Doktora eğitimi için 39 ve 35. madde dilekçesi vermiştim. Bugün bölüm başkanlığından "2547 sayılı kanunun 39. maddesi uyarınca x üniversitesine görevlendirme talebiniz ile ilgili dilekçeniz incelenmiş olup, görevlendirme talebinizle ilgili tarih aralığı belirtmeniz, varsa yolluk-yevmiye talebiniz ve yapmak istediğiniz çalışma planı belirtir dilekçenizi bölüm başkanlığımıza sunmanız husunda.." şeklinde bir yazı gelmiş. 39. madde ile görevlendirme isterken böyle bir yazı ile karşılaşmış mıydınız. Yolluk ve yevmiye bildiğim kadarıyla 39 ile görevlendirildiğinde olmuyor. 35 çıkana kadar 39 ile görevlendirilmek istiyorum bir tarih aralığı belirtmem gerekir mi? başlangıç bitiş tarihlerini ben mi belirliyorum yoksa 35. madde çıkana kadar görevlendirmek istiyorum demem yeterli mi. Tecrübelerinizden istifade etmek isterim.