Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşa 9000 TL Kredi Veriliyor! Hemde 3 Ay Para Ödemeyeceksiniz…

serkan
serkan 19.03.2022
Güncellendi 19/03/2022

Yaşanan ekonomik sıkıntılar zamlar ve hayat pahalılığından kaynaklı olarak birçok vatandaş ekonomik sıkıntı çekiyor. Bundan kaynaklı olarak birçok vatandaşın acil nakit ihtiyacı oluyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için de bankalar tarafından yeni kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalar ile vatandaşlara 9 bin TL baz para veriliyor. Yani kamupersoneli.net olarak bu yazımızda 9 bin TL baz alındı ancak vatandaşlar ihtiyaçlarına göre 9 bin TL’den daha aşağı veya daha yukarı bir tutar için kredi başvurusu yapabiliyor. Ayrıca nakit para alan vatandaşlar geri ödemelerini 36 ay vade ile yaptıkları gibi 3 ay geri ödeme de yapmayacaklar.

- Reklam -

3 AY GERİ ÖDEMESİZ DÖNEM BULUNUYOR

TC kimlik numarası üzerinden yapılan kampanya başvurularında ise kredi sicil durumu incelenecek ve ne kadarlık bir nakit ödeme yapılacağının bilgisinin verileceği bildirildi. Nakit ihtiyaçlar için başlatılan bu kredi kampanyasına Finansbank üzerinden başvuru yapılabileceği bildirildi. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Bankası üzerinden de nakit kredi verildiği paylaşıldı. Bu iki kredi kampanyası için başvurular alınırken 36 ay vade ile ödeneceği 3 ay geri ödemesiz dönem bulunduğu paylaşıldı.

- Reklam -

BAŞVURU ŞEKİLLERİ

Her iki bankada kredi başvurusu için çeşitli ve kolay yöntemler sunmaktadır. Buna göre bankaların mobil uygulama seçeneğini üzerinden bu kredilere başvurabilmek mümkün olduğu gibi bankaların resmi internet sitelerinden de bu kredi kampanyasına başvuru yapılabiliyor. Ayrıca SMS ile başvuru yapılacağı da belirtilirken vatandaşlar bankalar tarafından belirtilen numaralara SMS göndererek başvuru yapılabileceği bildirildi.

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir