Gönül Dağı 53. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 26 Şubat Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Dünya yuvarlakmış diyen Ramazan, Asya ile nişan hazırlıklarına başlarken kendini buldu. Meryem ise Rıfat’la beraber ameliyat olmak için yola çıktı. Gönül Dağı dizisinin gelecek haftaki bölümünde nelerin olacağını merak eden izleyiciler şimdiden yeni bölümün fragmanını arıyorlar. Gönül Dağı 53. Bölüm Fragmanı İzle Youtube, Gönül Dağı dizisi 53. Bölüm Fragmanı, 26 Şubat Gönül Dağı Dizisi Yeni Fragman, 26 Şubat Gönül Dağı Yeni Fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı 53. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Gönül Dağı dizisinin 26 Şubat’ta yayınlanacak bölümünde neler olacak, herkes merak ediyor.

Gönül Dağı 53. Bölüm Yeni Fragman

Son bölümde neler oldu yakından bakalım: Gedelli’de amcaoğulları, yeni şartlara alışmaya çalışmaktadırlar. Taner, rahat koltuğuna alışmaya çalışırken, Veysel ise düğüncü dükkanında karşımıza çıkıyor. Asya ile nişanlanmaya hazırlanan Ramazan, amcaoğullarına bunu söylememişti. Asya için kendini feda eden Ramazan’ın hikayesi hüzün verdi. Asuman’ın aşkını unutup yeni bir sayfa açmaya çalışan Ramazan, bunu Bozkır’ın Yasası olarak tarif etti. “Ramazan’lar gider Asuman hanımlara sevdalanırlar, sonra da döner Asya’larla evlenmek zorunda kalırlar.”

Geçen bölümde kasabanın seferber olarak para toplamaya çalıştığı Rıfat ve Meryem göz ameliyatı için yola çıktılar. Alıştım bu karanlığa diyen Meryem, ameliyat olmadan önce durgunluk yaşıyordu. Ya gördüğüm dünya, içimdeki dünyadan kötü çıkarsa diye korkan Meryem’i teselli etmek de Rıfat’a düşmüştü.

Gönül Dağı dizisi oyuncuları arasında Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Burak Haktanır, Buse Orcan, Güliz Aybay, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cemil Şahin, Ufkum Kalaoğlu, Sevilay Gültekin, Oya İloğulları ve Cem Kurtoğlu gibi isimler yer alıyor.

Gönül Dağı Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Gönül Dağı dizisinin yeni fragmanı dizinin bölümü bittikten sonra yayınlanıyor. Gönül Dağı 53. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı

Gönül Dağı 53. Bölüm Fragmanı İzle

Gönül Dağı dizisinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Fragman daha yayınlanmadı. Fragmanı yayınlandıktan sonra aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz:

Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İçindekiler