Akademik Personel Destek ve Bilgi Paylaşım Forumu Kuralları

1- Forumda yazılan mesajlardan ve foruma yüklenen içeriklerden dolayı tamamen bu mesajı yazan veya içerikleri ekleyen forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan veya yükledikleri içeriklerden dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar ve içerikler foruma gönderilemez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Her türlü telif hakkı içeren içerik ve paylaşım yasaktır.

8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.

9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici görseller dışında bir görsel kullanılamaz. İmzalara ve profil fotoğraflarına görsel eklenemez.

10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

11- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

12- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

13- Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üye, forum yönetimine bilgi vererek üyeliğini erişime kapatabilir.

14- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

15- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Yukarı Git