YLSY Yurtiçi Burs

otistikabi

Öğrenci
Arkadaşlar YLSY yurtiçi dil eğitimi boyunca devlet bize herhangi bir burs verecek mi? Verecekse ne kadar ve bu burs hangi tarihten itibaren başlayacak?

refycoz

Öğrenci
son güncellemeyle birlikte yurtiçi burs için 720 TL burs verilecek. ancak ne zaman verilmeye başlanacağı hakkında sanırım bir duyuru yapılmadı. OGM'den 7 ocakta dil kurslarıyla ilgili gerekli açıklama yapılacaktır sanırım.

onty88

Öğrenci
yüksek lisans bursu için birşeyler sormak istiyorum umarım bana geri dönülür çünkü önümüzdeki günlerde ona göre hareket edeceğim.
2014 bahar döneminde 2 yüksek lisans kazandım 2side farklı üniversitelerde ve farklı bölümlerde ancak 1 tanesine devam edebiliyorum kyk bursu için başvurucam bu sene fakat diğer gitmediğim yüksek lisansta derslerden devamsız olarak kaldım gözüküyor bu benim için bir sorun oluşturur mu?oluşturuyorsa o üniversiteyle ilişiğimi kesicem.acil bir cevap yazarsanız size minnettar kalırım..şimdiden teşekkürler

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
yüksek lisans bursu için birşeyler sormak istiyorum umarım bana geri dönülür çünkü önümüzdeki günlerde ona göre hareket edeceğim.
2014 bahar döneminde 2 yüksek lisans kazandım 2side farklı üniversitelerde ve farklı bölümlerde ancak 1 tanesine devam edebiliyorum kyk bursu için başvurucam bu sene fakat diğer gitmediğim yüksek lisansta derslerden devamsız olarak kaldım gözüküyor bu benim için bir sorun oluşturur mu?oluşturuyorsa o üniversiteyle ilişiğimi kesicem.acil bir cevap yazarsanız size minnettar kalırım..şimdiden teşekkürler

Hayır sadece başvurduğunu üniversitedeki dersleriniz ve başarınız değerlendirilir.