Ylsy torpil

thehuman

Öğrenci
Merhabalar,2016 ylsy için mülakata çağrıldım mülakatım yaklaşık 25 dakika sürdü elbette cevaplayamadığım sorular oldu ama genel olarak cevaplayamadığım da bile kendime güvenli bir şekilde cevap verdim sonuç olarak fena bir izlenim bırakmadığımı düşünüyorum.
Ortalamam 3.50'nin üzerinde ales puanım ise 88 gel gelelim çevremdeki birçok kişi -iyiliğimi isteyenler bile- torpilsiz imkansız olduğunu söylüyorlar yok mudur yahu torpilsiz kazanmış olan:(

neden olmasın ki
mülakatlar genelde formalitedir sınava girmiş ve kendinizden eminseniz olur
herkesin torpili olacak diye bişy yok ya da ben inanmak istemiyorum
kadro filan deseniz belki derdim

miss.esra

Doçent
Merhabalar,2016 ylsy için mülakata çağrıldım mülakatım yaklaşık 25 dakika sürdü elbette cevaplayamadığım sorular oldu ama genel olarak cevaplayamadığım da bile kendime güvenli bir şekilde cevap verdim sonuç olarak fena bir izlenim bırakmadığımı düşünüyorum.
Ortalamam 3.50'nin üzerinde ales puanım ise 88 gel gelelim çevremdeki birçok kişi -iyiliğimi isteyenler bile- torpilsiz imkansız olduğunu söylüyorlar yok mudur yahu torpilsiz kazanmış olan:(

Benim torpil, referans, tanıdık her nasıl adlandırıyorsanız hiçbiri yoktu ve kazandım yani etrafınızın dediklerine bakmayın ayrıca soruları doğru cevaplamak tabıki önemli ama asıl önemli olan cevap veriş yönteminiz ki bence kendı deneyimimden yola çıkarak şunu diyebilirim ki çok emin kesin cevap şu şeklinde cevap vermektense her bilim insanında olması gerektiği gibi şüpheci yaklaşmak "cevap şu ama emin olmak için eve gidince bi daha bakıcam" kazandırdı bence bana.

Son düzenleme:

marcix47

Öğrenci
Ylsy gördüğüm kadarı ile mülakat olup da torpilin en az olduğu yerlerden biri. Facebook da filan bakın kazananlara profili gezi olayları dolu olanlar kazanmış torpil olsa heralde ilk onlar elenmeli idi. İçiniz rahat olsun.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam oncelikle insallah kazanirsiniz. Ortalamam 3.30, ales benzer puaniz. Ben hakkimla kazandim diyenlere kulak asmamaniz. Bazi alanlardan zaten mulakata gelen yok, her geleni aliyorlar. Endiselerinizde son derece haklisiniz. Bilmiyorum ozelden mesajlasilabiliyor mu, bana ulasiniz.

Öncelikle öyle heryerde torpil yok ancak torpil de her kapıyı açar. Hatta bazen torpil yapmadığı için başı yanan bir çok insan var. Keşke ülkemizde hukuk ve asayiş bağımsız ve güçlü olsaydı da torpil yapan adam diğer ahlaksız suçları işleyen insanlar kadar korksaydı. kazananlar da zan altında kalmazdı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme: