YLSY Belge Teslimi

Barışş1

Öğrenci
Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkür ediyorum, bana da belgeleri ŞU MASANIN üzerine koy tamamdır dediler, emin olmak için sordum. Malum burası türkiye o kadar saçma sapan olaylar gelişiyor ki insan kendisinden şüphe eder hale geliyor :)

birolay

Öğrenci
Hocam benimki de "Arefe Yalçınkaya "diyor.Gönderdiğim adres :"T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Bakanlık Merkez Bina 5.Kat C Blok 06648 Bakanlıklar / ANKARA"
Acaba aynı birimde iki isim mi çalışıyor?

Arkadaşlar benimki de Arefe Yalçınkaya'ya teslim edilmiş. kontrol ettim netten. kendisi evrak kayıtta çalışıyormuş. benim içim rahatladı. size tavsiyem aşağıdaki linkten bir kontrol edin teslim alan kişinin kim olduğunu. evrak kayıttan filan değilse bir arayıp sorun derim ben.

DHGM

kolay gelsin.

ironman

Öğrenci
Arkadaşlar benimki de Arefe Yalçınkaya'ya teslim edilmiş. kontrol ettim netten. kendisi evrak kayıtta çalışıyormuş. benim içim rahatladı. size tavsiyem aşağıdaki linkten bir kontrol edin teslim alan kişinin kim olduğunu. evrak kayıttan filan değilse bir arayıp sorun derim ben.

DHGM

kolay gelsin.
Sağolun hocam benim de içim rahatladı :) ben de aradım çelebi bey,arife hanım hiç farketmez ikisi de emin eller dediler .

jerusalem

Öğrenci
Kargoyla gonderen arkadaslar evrak kayitta en az 5-6 kisi saydim teslim ederken belgeleri tedbirinizi alin fakat fazlada kuruntu yapmayin bence farkli kisilere teslim edilmesi normal bi durum bence rahat olun