yds için video ders

ydslazım

Öğrenci
yds den 40 puan aldım, 70 puan alabilmek için: 1online ders ile offline videolar arasında fark var mıdır?
2)akındil in offline derslerini mi? Ankara dilin offline paketlerini mi tavsiye edersiniz? Cevaplarsanız çok sevinirim

Varuna

Öğrenci
Merhaba bahsettiğiniz kurumların işleyişini bilmiyorum fakat kendi deneyimim olan hoca üzerinden konuşmam gerekirse online derslerinde ders esnasında soru sorabiliyor ve yanıt alabiliyorsunuz, offline da ise dersi size yolluyor ve daha sonra dışarıdan destek sağlıyor yani siz videoları seyrediyor daha sonra sorularınızı direkt kendisine iletebiliyorsunuz (ayrıca videolar da sınırsız olarak sizde kalıyor) fakat dediğim gibi her kurum ya da kişi bu şekilde mi çalışır bilmiyorum. Ben size kendi yapınıza uygun olanı seçmenizi tavsiye ediyorum. Disiplin sağlayamayacaksınız online, kendim her gün düzenli çalışırım diyorsanız offline. Bir de online ders alsanız bile ders videolarının size dersten hemen sonra sınırsız olarak gönderilmesini talep ederseniz dersi kaçırsanız bile istediğiniz zaman seyredebilirsiniz.Kolaylıklar diliyorum.

cen9iz.topal

Öğrenci
Online yds center'ın canlı derslerini öneririm. Video dersle eğitimi ben çok uygun bulmuyorum açıkçası. Kişinin karşısında sürekli sorularını sorabileceği bir hoca olmalı. Bahsettiğim kursun hem online yds eğitimleri canlı ders şeklinde yapılıyor hem de dersi kaçırdığın zaman dersin birebir aynısını video şeklinde izleyebiliyorsun. Öğretmenle de sadece derste değil, ders dışında da iletişim kurabiliyorsun.