Tez aşamasında 35. madde dilekçesi vermeden sadece 39. madde dilekçesi verilebilir mi?

metuca

Öğrenci
İyi günler,
Bu ÖYP ne kadar sıkıntılı bir süreçmiş, bir sürü soru oluşuyor insanın kafasında. Şimdi ben doktora tez aşamasında olduğum için atandığım üniversite tez aşamasında olduğunuz için doktora yaptığınız üniversiteye gitmeyebilirsiniz ama bunun için muhakkak danışmanınızın onay verdiğine dair dilekçe getirmeniz lazım diyor. Yani haliyle 35. maddeyle görevlendirme için dilekçe vermeme gerek yok, Zaten Nazmi Hoca'da gerek olmadığını belirtti. Bir de yönetmelikte danışmanın onayı ve yök kararıyla üniversitesine dönebilir diyor. ben zaten şu an doktora yaptığım üniversitede görevli değilimki, atandığım üniversitede göreve başladım :( Yök koordinatörlüğünü arıyorum ama açmıyorlar :(

Ama tezimle ilgili uygulamaları yapabilmek için doktora yaptığım üniversitede olmama lazım ve bunun için de atandığım üniversite sözlü olarak gidebilirsin dedi. Ama açıkçası ben güvenemiyorum. Malum o kadar olumsuz şey duyuyoruzki :( Tezimle ilgili uygulamaları yapabilmek için sadece 39. madde ile görevlendirme dilekçesi verebilir miyim?

Çünkü nasıl olsa danışmanı da onay verdi, biz bunu burda tutalım, göndermeyelim diyebilirler mi? İyice paranoyak oldum :(

Ya da danışmanım bölüme bu dilekçeyi ben datalarımı toplayıp bitirdikten sonra verebilir mi?

sidneh

Profesör
Hocam lutfen ayni soru icin birden fazla yerde yazmayin, diger konuda sorularinizi cevapliyoruz zaten.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi