Sakarya Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Sakarya Üniversitesi Dil Merkezini Kazanan arkadaşlarımız burada tanışabilir,düşüncelerini paylaşabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

.FATMA.

Öğrenci
facebooktaki sayfaya yazarsanız daha çok kişiye ulaşabilirsiniz sanırım. Ayrıca bundan sonraki süreçte bilgi alışverişi için kazanan arkadaşlarla irtibat içinde olursak çok iyi olur.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
facebooktaki sayfaya yazarsanız daha çok kişiye ulaşabilirsiniz sanırım. Ayrıca bundan sonraki süreçte bilgi alışverişi için kazanan arkadaşlarla irtibat içinde olursak çok iyi olur.

Evet o yüzden böyle bir forum oluşturduk zaten ileride başımıza gelecek problemler için birlikte hareket ederiz ;)

emir

Öğrenci
Hocam Gerek facebook sayfasında gerekse boyle bir forum oluşturarak yapmış olduğunuz dolaylı veya direkt katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.Yapabileceğim her konuda seve seve yardım ederim.saygılarımla

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hocam Gerek facebook sayfasında gerekse boyle bir forum oluşturarak yapmış olduğunuz dolaylı veya direkt katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.Yapabileceğim her konuda seve seve yardım ederim.saygılarımla

Biz teşekkür ederiz Hocam, umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.

gdonmez

Öğrenci
Merkez kampüs içerisinde bir misafirhane ve bir otel mevcutmuş,
misafirhane ücret: 20 tl (günlük)
otel ücret : 60 tl (günlük)
:)))

emir

Öğrenci
Şimdilik eş dost vasıtasıyla araştırıyorum hocam dil merkezleriyle ilgili gerekli açıklama yapıldıktan sonra ders yoğunluğuna göre gidip kendim bakacam.Şimdilik Sadece Beklemekteyim.

esat65

Öğrenci
çok teşekkürler emir hocam umarım sakaryada görüşürüz birde acaba üniversite kalacak yer konusunda bize yardımcı olacakmı

emir

Öğrenci
çok teşekkürler emir hocam umarım sakaryada görüşürüz birde acaba üniversite kalacak yer konusunda bize yardımcı olacakmı

Hocam O Konu Hakkında Soru Sormadım. Pazartesi Yapılacak Olan Açıklamadan Sonra Tekrar İletişim Kurmayı Düşünüyorum.Umarım O Zaman Bu Konuda Olumlu Bi Yanıt Alabilirim.

iremer

Öğrenci
ben de kaacak yer konusunda birşey yapamayacaklarını duydum bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum. öğrendiklerimi paylaşırım arkadaşlar.

emir

Öğrenci
Pazartesi Günü İnternet Sayfasından Bir Açıklama Yapacaklarına Dair Mesaj Yollamıştım.Dün Görüştüğümde İlanın Cuma Gününe Kadar Aynı Sayfa da Yayınlanacağını Belirttiler.25.10.2010 Tarihinde Seviye Belirleme Sınavı Yapılacakmış Ve O Hafta Oryantasyon Olacakmış.