Online YDS Kursu

Hatem

Öğrenci
Arkadaşlar online YDS kursları güzel ama fiyatlar biraz pahalı. Ben remzi hoca ya da Suat Gürcan gibi hocaların videolarını takip etmek istiyorum. Para çok fazla. Benimle ortak almak isteyen olur mu acaba?

A

Akademik Forum

Guest
yds

neden olmasın?

arkadaşım bana özelden mail adresini yazarmısın ?

Ecem_

Öğrenci
nasıl oluyor yani açıklar mısınız? ortak nasıl olacak? tek şifre mi olacak? istediğimiz her zaman kullanabilir miyiz? kurs nasıl bilgi verirseniz ben de düşünüyorum.

art'

Öğrenci
Remzi Hoca'nın online sisteminde aynı anda 2 bilgisayardan açık olmuyor. izlerken izlerken birden başka bilgisayardan açılınca diğer oturumu kapat buradan devam et gibi bir yazı çıkıyor. kapatılsa karşı taraf izleyemiyor. 2 kişi alıp belki saat paylaşımı yapılabilir de 6 kişi zor.. Ben geçen dönem tek almıştım Remzi Hoca'dan ders. Bu dönem bi arkadaşım şifresini verdiği için tecrübe ettim, olacak gibi değildi hiç girmiyorum artık, farklı bir online eğitim aldım. Diğerlerinde de buna benzer şeyler var hatta daha sıkı güvenliği olanlar var. O yüzden alırken iyi araştırın derim...

Sistemler aynı anda kullanıma izin vermiyor ama işlenen dersin videosu sisteme otomatik olarak kaydedildiği için, canlı ders satın alınmış olunsa bile sonradan izlenebilir, ya da kayıttan izleme paketleri satın alınırsa (ki daha ucuzdur fiyatları) sırayla kişiler oradan da izleyebilirler, pmden bir mesaj atın bakalım konuşalım bi düşünelim

A

Akademik Forum

Guest
Remzi hoca ders

ben alıcam gerçekten iyimi memnunmusunuz nasıl görüşürüz

serap0614

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

Bir Uluslararası İlişkiler mezunu olarak geçen dönem Ankara Dil Akademisi'nin "Canlı Temel Seviye" grubuna üye oldum. Güzel bir not alarak programı tamamladım. Temel seviyeden başlayıp ihtiyacım olan 70 üstü puanı yakaladım. Bu arada diğer kurslarda kurs dönemince ya da 6 ay süreli açık olan ders kayıtlarının 1 yıl açık kalması büyük avantajdır. Kaynakların da özgün ve güncel olması ayrı bir avantaj sağladı. Tijen Hoca'nın kelime öğretimi ve öğrenilen kelimelerin akıldan çıkmayışı unutulmaz. :)

elttalks

Öğrenci
ingilizce öğretmenliği mezunuyum, meb de çalışıyorum, yüksek lisans yapıyorum. alanı yabancı dil olmayan bir aday için yds ye hazırlanmanın stresli bir süreç olduğunu biliyorum. soru çözme teknikleri ve çözmekte zorlandığınız yds soruları için yardımcı olabilirim arkadaşlar. DM atmanız yeterli :encouragement:

mrh21

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

Bir Uluslararası İlişkiler mezunu olarak geçen dönem Ankara Dil Akademisi'nin "Canlı Temel Seviye" grubuna üye oldum. Güzel bir not alarak programı tamamladım. Temel seviyeden başlayıp ihtiyacım olan 70 üstü puanı yakaladım. Bu arada diğer kurslarda kurs dönemince ya da 6 ay süreli açık olan ders kayıtlarının 1 yıl açık kalması büyük avantajdır. Kaynakların da özgün ve güncel olması ayrı bir avantaj sağladı. Tijen Hoca'nın kelime öğretimi ve öğrenilen kelimelerin akıldan çıkmayışı unutulmaz. :)

tijen hocayı ben de duydum. kelime konusunda iyiymis. arayıp bir bilgi almayı düşünüyorum.

klcibrahim

Öğrenci
İyi günler, Online yds arapça için kesinlikle ve kesnlikle Online Yds Center'ı öneririm bizzat kendim aldım burdan. Ders anlatımları hoca ile görüşme kaynaklar vs. efsane diyebilirim Bence internetten bi araştır bak yada telefonla görüş.

cevizagaci

Öğrenci
Online Yabancı Dil Öğretmeni

Merhabalar,
Ben de uygun ücretlere kalifiye öğretmenler bulabileceğin Preply'i öneririm. Ben en büyük sorunum kurslara düzenli devam edemem, ve önemli dersleri kaçırmam. Bu site ile kendi programımı kendim yapıyorum ve sadece yaptığım dersin ücretini ödüyorum. Özellikle yabancı öğretmenlerden destek almak istiyorsanız bir inceleyin derim. :)

tevideo1

Öğrenci
You Are Right ...
Hundreds of thousands of videos are uploaded to all video sharing platforms every day. Billions of videos are watched between the ages of 18 and 50 on a daily basis. Everyone in the digital world needs to download videos.Visit to this site : https://evideoindir.net Regardless of this great use, video sharing platforms do not have enough features to download videos on social media sites and apps.