Okutmanlıktan Meb Öğretmenliğe Nasıl Geçebilirim?

ofsayt

Kısıtlanmış Üyelik
okutmanlıktan meb öğretmenliğine geçmek istiyorum. ne yapmam gerekli şartlar nedir. 1.5 yıldır okutmanım. nasıl geçebilirim. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim..

- - - Güncellendi - - -

hakkımla girdiğim okutmanlık kadrosundan haksız bir şekilde çıkartılıyorum bu yüzden öğretmenliğe geçmek istiyorum.

lympia

Öğrenci
Öğretmen degilseniz kpss ye girmeniz gerekli. Aciktan atamadan daha kolaydir. Çünkü yeniden yapilan degisiklerle atama şansınız az. Kpss ye hazirlanacaginiza da baska bir kurumda okt. Olmak daha mantikli.

Canterbury

almanca77

Öğrenci
okutmanlıktan meb öğretmenliğine geçmek istiyorum. ne yapmam gerekli şartlar nedir. 1.5 yıldır okutmanım. nasıl geçebilirim. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim..

- - - Güncellendi - - -

hakkımla girdiğim okutmanlık kadrosundan haksız bir şekilde çıkartılıyorum bu yüzden öğretmenliğe geçmek istiyorum.

sözleşmeniz mi yenilenmiyor hocam ? neden çıkartılıyorsunuz, özel değilse paylaşırmısınız ?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici

- - - Güncellendi - - -

MEB kurumlararası geçiş kılavuzu yayınlanır toplam kadronun %1'i akademisyenler için ayrılmıştır o zaman başvuru yapacaksınız 2 yıldır çalışıyor olmanız gerekli ve kurumunuzun muvafakat vermesi gerekiyor.

ofsayt

Kısıtlanmış Üyelik
hiçbir suçum yok..ama dönecem geri..çıkartamayacaklar mücadele edecez.

- - - Güncellendi - - -

teşekkürrler nazmi hoca