Okutman İlanı ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taluyka

Öğrenci
Fakültelerin Türkçe Eğitimi veya Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olmak ve bu alanların birinden yüksek lisans yapmış olmak.

okutmanlık için böyle bir kadro açılmış sizce bu kadroya Çağdaş Türk Lehçeleri mezunları başvurabilir mi??????????????????????????????

taluyka

Öğrenci
işte bir umut diyor insan.. ya hu bizden türkçe okutmanı olmaz da ne olur bizde edb çıların bütün derslerini gördük:((((((((((((((((((((

hasan0688

Araştırma Görevlisi
herkes aynı şeyi diyor:)tamam dersleri gördünüz de o edebiyat ruhunu alamadınız nerde o tanpınarlar kaplanlar timurtaşlar...:p

taluyka

Öğrenci
nerden biliyorsunuz o ruhu alamadığımızı zaten sinirim tepemde lütfen bir de siz saçmalamayın

Y

yagmury

Guest
basvurun ne kaybedersiniz ki... bakalim mulakata cagiracaklar mi... cagirirlarsa dusunun ama yok evraklariniz eksik yok soyle yok boyle diye cagrilmazsaniz o zaman isin asli bellidir zaten.tabii karar size kalmis

hasan0688

Araştırma Görevlisi
nerden biliyorsunuz o ruhu alamadığımızı zaten sinirim tepemde lütfen bir de siz saçmalamayın
yani ben kötü niyetle yazmamıştım ama bu cevabım saçmalamaksa soru saçma olduğu içindir.çok meraklıydınız madem tde okusaydınız.sinirleri tepesinde olan bir siz yoksunuz benim bölümümde bir sürü kişi sizin gibi "alan dışı tercih yapsam nolur ki canım" diyen kişiler yüzünden açıkta kaldı. ilanda tde veya türkçe denmiş açık bu di mi?he mantıksız diyorsanız olabilir tartışılır isterseniz ilgili yerlere dilekçe yazarsınız falan ama sonuçta şu haliyle kadro size kapalı. arkadaşın dediği şekilde başvurursanız da kazansanız bile mahkemelik olursunuz

taluyka

Öğrenci
hasan 0688 arkadaşım başkaları bölüm dışı tercih etmiş hakkını yemişsse bunun sinirini benden neden almaya çalışıyorsun. ilk mesajında da alaylı bir şekilde bunu sezdirmiştin. ben buraya istediğim kadar saçma soru sorabilirim ama sen benim mesajıma saçma bir karşılık yazamazsın!!! başkalarının sıkıntılarından mutlu olanlara diyecek sözüm yok Allah'a havale diyorum.

hasan0688

Araştırma Görevlisi
ilk mesajda da sonrakinde de alay yoktu hocam.aksine bu konularda olmadığım kadar müsamaha ile cevap verdim. 2. mesajdaki ruh meselesi de şakadan ibaretti öyle olmasa gülücük falan koymazdım. sen bana saçmalama dersen ben de soruna saçma derim. saygı bekliyorsan saygı göstereceksin. kimseden sinir çıkarttığım da yok evet hakkım yendi veya direkt olarak yenmedi ama sen şartları taşımadığın halde okutman veya öyp kadrosuna başvurursan birinin hakkını kesinlikle yemiş olacaksın. bunu göze alıyorsan diyecek bir şeyim yok beni havale ettiğin Allah' ın hesabını sorar herhalde.

taluyka

Öğrenci
benim kimsenin hakkını yediğim yok bu normal okutmanlık kadrosu belgelerini gönderirsin şartları taşımıyorsun elenirsin olur biter hala beni başkalarının hakkını yemekle suçluyorsun sonrada ben öyle bir şey demek istemedim sana karşı kastım yoktu diyorsun hayret bir şey gerçekten!!!

hasan0688

Araştırma Görevlisi
benim kimsenin hakkını yediğim yok bu normal okutmanlık kadrosu belgelerini gönderirsin şartları taşımıyorsun elenirsin olur biter hala beni başkalarının hakkını yemekle suçluyorsun sonrada ben öyle bir şey demek istemedim sana karşı kastım yoktu diyorsun hayret bir şey gerçekten!!!

benim yazdıklarım ortada dediğin şekilde suçlamadım yargılamadım da.dedim ki bu şekilde başvurursan birilerinin hakkına girersin. başvurursan daki -sa şart ekidir hocam bizim fakültelerde öğretiyorlar bunu ilkokulda falan da öğretiliyor diye biliyorum...

taluyka

Öğrenci
tanımadığın birine de varsayımlarla, şart ekleriyle ithamda bulunmamayı da ana okulununda öğretiyorlar daha fazla uğraşmak istemiyorum son mesajım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...