ÖYP Uzatma Dönemlerinde Kaynak Aktarılması Hakkındaki YÖK Kararı

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
ÖYP'de Normal Sürelerde Kaynak Başvurusu Tamamlanan Ancak Uzatma Dönemlerinde Bürokrasiden Kaynaklanan Nedenlerle Kullanılamayan ÖYP Kaynakların Kullanılabilmesi Hakkındaki YÖK Kararı Ektedir.

Karar İçin TIKLAYINIZ

Son düzenleme:

kaamos

Araştırma Görevlisi
atamamın yapıldığı ve göreve başladığım tarih, kayıttan önceki haftaya tekabül ediyor. atanmamdan 1 hafta sonra ilk uzatmaya, yani 5. döneme kayıtlandım. nasıl olsa ödenek gelmez diye de ardını aramadım.
bana çıkar mı ki yl ödeneği?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
atamamın yapıldığı ve göreve başladığım tarih, kayıttan önceki haftaya tekabül ediyor. atanmamdan 1 hafta sonra ilk uzatmaya, yani 5. döneme kayıtlandım. nasıl olsa ödenek gelmez diye de ardını aramadım.
bana çıkar mı ki yl ödeneği?
"Normal sürelerde" kaynak aktarımı yapılmış ama kullanılamamış olması lazım. Yani zor :)

monopol

Öğrenci
Ege üniversitesinde şubat ayında yatırılan ve halen kullanamadığımız ödeneğimizle ilgilenen memurlar umarım bu haberi duyarlar...

monopol

Öğrenci
Vallahi Nazmi hocam, YÖK bütçeyi de gönderdi.
Ancak halen alımlar için bekliyoruz.
Şubat ayında Yök ödemeleri yaptı, kullanabileceğimiz şüpheli...

kaamos

Araştırma Görevlisi
Vallahi Nazmi hocam, YÖK bütçeyi de gönderdi.
Ancak halen alımlar için bekliyoruz.
Şubat ayında Yök ödemeleri yaptı, kullanabileceğimiz şüpheli...

alla alla bana da nerdeyse "olsa dükkan senin" diyeceklerdi. niye vermemişler ki?! uzatmada yl ödeneği alan bile duydum! size denk gelmiş bu talihsizlik.

kaamos

Araştırma Görevlisi
Valla Nazmi hocam sizin üniversite benimkinden hızlıymış

siz dahili 4373'ten ebru hanımla görüştünüz mü? ilginç bi şekilde enstitü değil de fakültenin tahakkuku daha bilgi sahibiydi bizim fakültede. fakültede bap'ların filan seçimlerini yapan görevliyi bulup, bilgi sahibi olmak ister gibi ufaktan bi yoklayın bence. sonrasına ebru hanım baksın.

monopol

Öğrenci
siz dahili 4373'ten ebru hanımla görüştünüz mü? ilginç bi şekilde enstitü değil de fakültenin tahakkuku daha bilgi sahibiydi bizim fakültede. fakültede bap'ların filan seçimlerini yapan görevliyi bulup, bilgi sahibi olmak ister gibi ufaktan bi yoklayın bence. sonrasına ebru hanım baksın.

Valla Ebru hanım bu işte görevli değil şu an.
Fakülte bap larıyla ilgili görevliyle konuştum daha önceden...
Satın alım listesini verdik Özge ve Aydan hanıma biz görevliyiz dediler..
Şimdi bizim yetkimiz yok rektör yardımcısı inceleyip onay vermeli diyorlar.
Daha uzunca bir süre alamayız....

ketumm

Öğrenci
bu kaynaklarda bir sınırlamaya gidilebiliyor mu? örneğin pc alımında univ oyp komisyonu 2 bin liralık bir sınırlama getirmiş, böyle bir hakları var mı?

Mustaf(a)

Öğrenci
Merhaba, ÖYP ile başka bir üniversitede görevliyim. Yüksek lisans döneminde kitap ve elektronik malzemeler aldım. Doktorayı kadromun bulunduğunu üniversitede yapacağım ve aldığım kitapları ve bilgisayar, yazıcı gibi malzemeleri götürmek istiyorum. Ama üniversite vermeyeceğini söylüyor. Diğer üniversitelerde durum nasıl acaba? Bu konuda örnek gösterebileceği bir karar ya da uygulama var mı? Bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi?