Ösym sisteminde okuyor gözükmek

benim gibi mezun olmuş bir çok kişi aynı durumdadır diye düşünüyorum.

bu okuyor durum öyp ve ylsy için sıkıntı çıkarır mı?

tercih yaparken okuyor gözüküyorsunuz, işlem yapamazsınız gibisinden engellemelerle karşılaşır mıyız?

A

Akademik Forum

Guest
ÖYP başvuru ve atanma sürecinde hiç bir sıkıntı olmuyor. Ben atandım hala okuyor görünüyorum. Değişikliği sınav başvurusu yaparken ÖSYM merkezlerinden yaptırabilirsiniz.

eeznoraa

Öğrenci
Ylsy başvuru yapacaksaniz, mezuniyet not ortalamanizi mutlaka sisteme guncelletin.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir şekilde gitmeniz gerekiyor hocam herhangi bir Ösym Merkezine. Başka yolu yok.

gına geldi artık ösym'den de yök'ten de

bir işleri düzgün olsun. onların güncellemesi gereken şeyi biz yapıyoruz, çok mu zor ya sistemden kendiliğinden güncellenmesi?

neyse hocam, teşekkür ederim, 40km yol tepicez bir de bu ahmakça işlem için.

eeznoraa

Öğrenci
gına geldi artık ösym'den de yök'ten de

bir işleri düzgün olsun. onların güncellemesi gereken şeyi biz yapıyoruz, çok mu zor ya sistemden kendiliğinden güncellenmesi?

neyse hocam, teşekkür ederim, 40km yol tepicez bir de bu ahmakça işlem için.
Çok haklisiniz hocam. Ama yine de ihmal etmeyin sakın. Mulakat sonrasi puanlamada sistemdeki ortalama baz alinacak.

pd&r

Öğrenci
Merhabalar. Ben de aynı problemi yaşıyorum, bu yıl mezun oldum ve sistemde okuyor gorunuyorum. Ancak yurtdışındayım ve bir osym merkezine gitme imkanım yok. Ne yapabileceğime dair fikriniz varsa ve paylaşırsanız çok memnun olacağım.