Memuriyetten Öğretim Görevliliğine Geçiş

A

Akademik Forum

Guest
Daha iyi

Belediye fen işleri müdürlünden MYO da öğretim göevliliğine geçtim..muvafakatla..muvafakat alın..gittiğiniz yerden yol harcı felan alırsınız ve özlük haklarınız da sonradan uğraşmadan direk saklanır..iatifa yolyla da olur da sabırlı olun ve muvafakatla gidin..belediye başkanını veya müdürünüzü bu konuda ikna edin..ben şahsen daha memnunum..maddi yönden hemen hemen aynı..maddiyatını çok düşünmeden geçiş yaptım..

A

Akademik Forum

Guest
Şöyle bir husus var.Öğretim görevlileri 2yıllığına atanır ve uygun görüldüğü taktirde tekrar ataması yapılır. Yani 2yılda bir sözleşmesi yenilenir. Bu genelde böyle olur. Yüz kızartıcı bir suç işlenmediği taktirde atama yenilenir. Bu iş yardımcı doçentlerde bile böyledir onlarınki 3 yılda bir. Doçent oldunuz mu artık üniversitenin daimi kadrolu elemanı oluyorsunuz.

1654

Öğrenci
Arkadaslar ben doguda bir myo ogretim gorevlisi alimina basvurmak istiyorum.ama memnun kalmazsam 5 ay sonraki ogretmen atamasina kpss ile basvurabilirmiyim.formasyonumda var.onume bi engel cikarmi

A

Akademik Forum

Guest
herkese merhaba. üniversitede 15 yıldır 657 sayılı devlet memuru olarak çalışıyorum. öğretim görevliliği sınavını kazandım. güvenlik soruşturması ne kadar sürer? memur olduğum için daha kısa sürmesi ihtimali var mıdır? il antalya. teşekkürler

A

Akademik Forum

Guest
GÜNCEL herkese merhaba. üniversitede 15 yıldır 657 sayılı devlet memuru olarak çalışıyorum. öğretim görevliliği sınavını kazandım. güvenlik soruşturması ne kadar sürer? memur olduğum için daha kısa sürmesi ihtimali var mıdır? il antalya. teşekkürler