İstanbul Yds Kursu Tavsiyesi 2017

caner33

Öğrenci
arkadaşlar ben yds ye girmeden önce yds den 43 almıştım ve istanbul lisan merkezine kayıt oldum hiç umudum yoktu ve yaklaşık 2 aylıklık bir eğitim ve günde 2 saatlik bir çalışma, azim ve isteğimle beraber sınavdan 79 aldım. Kurs ve hoca faktörü de çok önemli tabi eğer hocam iyi olmasaydı bu puanı alabilmem çokta mümkün olmıyacaktı diye düşünüyorum

muhendisbey1

Öğrenci
arkadaşlar ben yds ye girmeden önce yds den 43 almıştım ve istanbul lisan merkezine kayıt oldum hiç umudum yoktu ve yaklaşık 2 aylıklık bir eğitim ve günde 2 saatlik bir çalışma, azim ve isteğimle beraber sınavdan 79 aldım. Kurs ve hoca faktörü de çok önemli tabi eğer hocam iyi olmasaydı bu puanı alabilmem çokta mümkün olmıyacaktı diye düşünüyorum

hocam gittiğiniz istanbul lisans merkezi hangi şubesi ve ne kadar ücret ödediniz öğrenebilir miyim ?

a_b_c

Öğrenci
selamlar
3 hafta gidip bıraktığım kurstur ilm bakırköy.ben bu kadar amatör çalışan bir kurum görmedim.örneğin 1.5 aydır gitmedim daha bir kişi arayıp nerdesin demedi.oradan tahmin edin.seninki hangi hocaydı bilmiyorum ama bana denk gelen hocadan hiç memnun kalmadım.elindeki fotokopiyi tahtaya monte etmek hocalık ise bunu herkes yapar.paramı çöpe attım resmen.nette hiç kötü bir yorum okumadım ve öyle başvurmuştum.paramı helal etmiyorum hiçbir kuruşunu hak etmediler çünkü.kitap alıp evde çalışın bence.kurs yalan dolan.
ücreti peşin 1200,taksitli 1400.sorunuz olursa cevaplarım.kolay gelsin

caner33

Öğrenci
selamlar bence burada hata hocada değil sizde. Nereye giderseniz gidin, hangi kuruma giderseniz gidin alabileceğiniz eğitim zaten 3 aşağı 5 yukarı aynıdır. Önemli olan senin ne kadar çalıştığın ve derslerini takip edebildiğinle alakalıdır. Onlar seni aramadıysa, sen onları arayıp derdini anlatabilirdin yada en azından kurunu dondurur başka birine devredebilirdin. Kurum hem online destek sağlıyor her hafta düzenli sınavda çıkabilecek kelimeler yolluyor, deneme sınavları yolluyorlar ayrıca ders dışında haftasonları anlamadığımız yerler için 10 kişilik özel etüt sınıfları açıyorlar. Zaten 2 tane kendi düzenlemiş oldukları yds test ve konu anlatımlı kitap veriyorlar. Hocalarda ayrıca kendi döküman ve bilgilerini bizlerle paylaşıyorlar. Bence bu kadar imkan ve ilgi karşısına siz kendini kapamışsınız ve hiç haber vermeden gitmişsiniz. Hata bence sizde

Cicek123

Öğrenci
Istanbul just english sirinevler subesine kaydoldum. Kaydimi alan kisi bana yds hizlandirilmis kursumuz var diyerek kaydetti sozlesme imzalatti. Dersler 4 gun sonra basladi. Beni kaydettigi sinif genel ingilizce upper sinifiymis ve bunu bana yds sinifi gibi zaten yine gramer goruceksin diye kakalamaya calisti. Ve lafini degistirip bana bu sefer ben sana genel ingilizce upper a kaydettigimi soylemistim dedi . Yani kaydi alana kadar sozde hizkandirilmis kursa kaydetmeye calisti. Ki olmayan bir kurs dersanede ! Kasimla nisan arasi sadece yds kursu varmis beni eylul ile kasim arasi hizlandirilmis var diyerek kaydetti.sozlesme iptalini isyedigimde egitim muduru hatalarini kabul edip kaydi silecegini fakat yuzde 10 caymabedeli talep edilecegini soyledi .ki daha ders almadim ve beni yanlis vaatle sozlesme imzalattilar . Haksiz kazanc elde etmeye calisan kurum bile diyemeyecegim berbat bir yer.!!!

caner33

Öğrenci
Istanbul just english sirinevler subesine kaydoldum. Kaydimi alan kisi bana yds hizlandirilmis kursumuz var diyerek kaydetti sozlesme imzalatti. Dersler 4 gun sonra basladi. Beni kaydettigi sinif genel ingilizce upper sinifiymis ve bunu bana yds sinifi gibi zaten yine gramer goruceksin diye kakalamaya calisti. Ve lafini degistirip bana bu sefer ben sana genel ingilizce upper a kaydettigimi soylemistim dedi . Yani kaydi alana kadar sozde hizkandirilmis kursa kaydetmeye calisti. Ki olmayan bir kurs dersanede ! Kasimla nisan arasi sadece yds kursu varmis beni eylul ile kasim arasi hizlandirilmis var diyerek kaydetti.sozlesme iptalini isyedigimde egitim muduru hatalarini kabul edip kaydi silecegini fakat yuzde 10 caymabedeli talep edilecegini soyledi .ki daha ders almadim ve beni yanlis vaatle sozlesme imzalattilar . Haksiz kazanc elde etmeye calisan kurum bile diyemeyecegim berbat bir yer.!!!

Kötü Bir karar olmuş senin için. Bu durumunu düzeltmen için sana tavsiyem İstanbul lisan merkezinde tekrardan deneyebilirsin. Bu sefer anlattığın şekilde olaylarla karşılaşacağını hiç zannetmiyorum. İyi günler.