IELTS Online Kurs Tavsiyesi

bigthunder

Doçent
Tümer altaş yada uzmanielts den online paket almayı düşünüyorum acaba bu konuda bilgisi olan bu paketlerden çalışan var mı?
[MENTION=16613]sidneh[/MENTION] [MENTION=3]Nazmi[/MENTION]

hocam görüşlerinizi alabilir miyim?

sidneh

Profesör
Tümer altaş yada uzmanielts den online paket almayı düşünüyorum acaba bu konuda bilgisi olan bu paketlerden çalışan var mı?
[MENTION=16613]sidneh[/MENTION] [MENTION=3]Nazmi[/MENTION]

hocam görüşlerinizi alabilir miyim?

Ben ikisini de kullanmadım hocam, o yüzden ne desem yalan olur. Ama paket olarak Road to IELTS'i önerebilirim, bir aylığı 50 dolar ve içindeki alıştırmalar sınavla neredeyse birebir.

RAGİ

Öğrenci
bende iki site arasında kaldım hangısını kullansam karar veremedım uzmanielts daha agır basıyo .. yardımcı olabılecek varmı tecrubesını paylasmak ısteyen :)

dr_orkinos

Öğrenci
Ielts için online kurslar?

Arkadaşlar ielts için online kurslardan yararlanmayı düşünüyorum.fikirlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
Tus için ielts sınavına giricem.lisede hazırlık gördüm ancak ingilizcem pek iyi durumda değil.
Acaba online kurslar benim için uygun düşermi?uygun olacaksa hangisini tercih edebilirim?
Bildiklerim tümer altaş ve uzman ielts...

A

angelllll

Guest
Arkadaşlar ielts için online kurslardan yararlanmayı düşünüyorum.fikirlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
Tus için ielts sınavına giricem.lisede hazırlık gördüm ancak ingilizcem pek iyi durumda değil.
Acaba online kurslar benim için uygun düşermi?uygun olacaksa hangisini tercih edebilirim?
Bildiklerim tümer altaş ve uzman ielts...

ICON AKADEMİ'nin online ya da örgün kurslarını tercih edebilirsiniz. Hocaları çok profesyonel.