IELTS General Module Vs. Academic

kaneko_128

Öğrenci
iyi günler arkadaşlar ben de 27 temmuz için genel kısmına başvurmuştum. bu söylemler çıkınca bugün arayıp sordum. başvurduğunuz modülü değiştirebilirsiniz dediler.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
IELTS İle İlgili Sorun Çözülmüş Olup Her İki Modül de (General ve Academic) ÖYP'de Geçerli Kabul Edilmektedir: YÖK Çağrı Merkezi..

tiyatro

Öğrenci
Hocam yazılanları okudum iki modül de kabul ediliyor ama yine de emin olmak için tekrar sorayım dedim malum ülkemizde son dakika golleri pek meşhur aralık öyp için gireceğim ielts'e. Yeni bir değişiklik durumları yok değil mi bu konuda? Başvuracağız o kadar üzülmeyelim sonra.

pelinn

Öğrenci
Değişiklik yok, kabul ediliyor.

nazmih ocam bi soru sormak istiyorum. 14 aralık için ielts başvuracağım.araştrma görevlisi alımlarnda caridede öyp dede genel ve academic kabul edildiğini öğrendm.hfta başında sınava başvurcam ama hangi modulden girceğime hala karar veremedm .
yds den 40 aldm ,sitelerde yds den 50altı alanlar genele girsn fln diye yorumlar okudum sizce hangisiyle şansımı deneyeyim ??? (readng ve wrtngde pek ii değilm bu arada.)

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
nazmih ocam bi soru sormak istiyorum. 14 aralık için ielts başvuracağım.araştrma görevlisi alımlarnda caridede öyp dede genel ve academic kabul edildiğini öğrendm.hfta başında sınava başvurcam ama hangi modulden girceğime hala karar veremedm .
yds den 40 aldm ,sitelerde yds den 50altı alanlar genele girsn fln diye yorumlar okudum sizce hangisiyle şansımı deneyeyim ??? (readng ve wrtngde pek ii değilm bu arada.)
Listening ve speaking için arkadaşlarım academic modülü öneriyor.

calypso

Öğrenci
Arkadaşlar daha önce başka bir başlığa da yazmıştım ama cevap alamadım o nedenle buraya da yazayım dedim. Umarım yanlış yapmıyorumdur. Ben IELTS e ilk kez gireceğim bu nedenle doğru çalışmak istiyorum malum zaman da az kaldı. Cambridge nin serilerine çalışıyorum ama general den gireceğim için daha az test var. sizce academic kısmının paragraflarını çözmeli miyim? nasıl çalışmamı önerirsiniz. Yardım ederseniz çok sevinirim

Sercan

Profesör
Hocam calisin tabiki. Zamaniniz varsa neden olmasin. Ama bence cambridge'deki okuma parcalari yeterde artar bile :) zaman tutun ve kendinizi test edin. Sinavda ayni tipte sorular var.