Ielts Eşdeğerliliği Keyfi mi Kabul ediliyor?

Oğuz Kağan

Öğrenci
arkadaşlar bugun bir arkadaşımdan mail aldım,yl ve doktora başvurularında bu notun üniversitelerin keyfine göre kabul edilip edilmediği hakkında birşeyler söyledi,bunun doğruluk payı nedir?çıkan düzenlemeye göre 2014 şubat ve öncesi 2 yıl olarak kabul edilmedi mi?sadece öyp de kullanmak istiyorum zaten..

isletmeci34

Öğrenci
arkadaşlar bugun bir arkadaşımdan mail aldım,yl ve doktora başvurularında bu notun üniversitelerin keyfine göre kabul edilip edilmediği hakkında birşeyler söyledi,bunun doğruluk payı nedir?çıkan düzenlemeye göre 2014 şubat ve öncesi 2 yıl olarak kabul edilmedi mi?sadece öyp de kullanmak istiyorum zaten..

Hocam üniversitelerin verdiği kararlar değişiklik gösterilebiliyor. Öyp düşünüyosanız 14 şubattan sonraki 1 ay içinde girilen sınavlar 2 yıl geçerlidir. Ama herhangi bi üniye başburacaksanız arayıp bilgi almakta fayda var.

A

Akademik Forum

Guest
merhabalar, bende bu karar alınmadan elde ettiğim bir ielts skor um varyani 14 şubat 2014 ten önce ve akademik bir kadroya basvurmayı düşünüyorum akademik kadro için üniversitenin bir problem çıkarması mümkün mü ? sonucta bir açıklama yapmış ösym son yapılan denklikten önce alınmış bir skor var se kabul edileceğine dair.