Erciyes Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Erciyes Üniversitesi Dil Merkezini Kazanan arkadaşlarımız burada tanışabilir,düşüncelerini paylaşabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

akif

Öğrenci
SLM BENDE ERCİYESİ KAZANDIM...:)

Erciyes Üniversitesi Köklü bir üniversite inşallah kaliteli bir eğitim alırız....

akif

Öğrenci
Arkadaşlar Kayseride Konaklama imkanları nasıl? Bilgisi olanlar var mı?

mesela; yurt imkanları... ev kiraları ne kadar...?

alendelon

Öğrenci
Kayseri ekonomik bir yer Akif bey, 160 mt karelik okula yakın bir ev 375 400 civarı, 2-3 arkadaşla tutulsa okula 15-20 dk yürüyerek gelirsin

Son düzenleme:

akif

Öğrenci
Ev kiraları fena değilmiş. Teşekürler arkadaş..

Bu arada duyduğum kadarıyla erciyes üniversitesinin dil eğitimi klasikmiş, üds kpds konusında da çok iyi hocalar yokmuş :(

yeliz

Öğrenci
arkadaşlar erciyes henüz bi duyuru yayınlamadı:( yabancı diller yüksek okulu ile irtibata geçen var mı aranızda?

akif

Öğrenci
arkadaşlar erciyes henüz bi duyuru yayınlamadı:( yabancı diller yüksek okulu ile irtibata geçen var mı aranızda?

Erciyes üniversitesi Yabancı Diller yüksekokulu ile görüştüm; 25 Ekimde seviye belirleme sınavı yapılacak ve 1 Aralıkda da dersler başlayacakmış.
Buda gösteriyor ki seviyeye uygun 2 veya 3 sınıf oluşturulacak.

akif

Öğrenci
benim anlamadığım bazı arkadaşlar dil eğitimini Tömer Gibi yerlerde alacakmış bize neden yok?

Bunu ilk defa duyuyorum; benim bildiğim gidilen üniversitelerin yabancı dil yüksek okullarında ingilizce okutmanları tarafından eğitim verilecek.

Hangi üniversitelerin Tömer ve benzeri yerlerde eğitim vereceğini duydunuz?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Bunu ilk defa duyuyorum; benim bildiğim gidilen üniversitelerin yabancı dil yüksek okullarında ingilizce okutmanları tarafından eğitim verilecek.

Hangi üniversitelerin Tömer ve benzeri yerlerde eğitim vereceğini duydunuz?

Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi dil eğitimlerini Gölbaşı Tömerde veriyor.

akif

Öğrenci
Arkadaşlar kalacak yer ayarlayanınız var mı? ben bir kaç özel öğrenci yurduyla görüştüm öğrenci olmayanları almıyoruz dediler. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

enes

Öğrenci
mrb arkadaşlar ev tutmayı düşünen arkadaşlar varmı? ayın 25inde yabancı diller yüksek okulundamı başlıcaz herhangi bi kayıt işlemi varmı yardımcı olursanız sevinirim

yeliz

Öğrenci
25 ekimde yabancı diller yüksek okulunun konferans salonunda saat 10 da seviye tespit sınavı ve sonrasında bilgilendirme toplantısı yapılacakmış.dersler de 1 kasımda başlıyormuş...

akif

Öğrenci
arkadaşlar ben bugün Kayseriye gelecem. Kayseride olanlar varsa görüşelim. Kurs öncesi tanışmış oluruz.

Cep: 0541 378 38 13