doğuda araştırma görevlisi maaşı

Kartvel

Öğrenci
Hocam net bilgidir. Ben öğretim görevlisiyim; araştırma görevlileri, öğretim görevlilerinden 1.000 lira civarında fazla aldığına göre, 8.000 civarı maaş alıyor olmalılar. Şaka zannediyor olabilirsin. İnşallah atanınca bordroyu görmek kısmet olur.

yyyssf

Öğrenci
merhaba yeni başlayan bir araştırma görevlisi geliştirme ödeneği 480 olan bır yerde ne kadar maaş alır ?

içinizi ısıtan bir cevap vereyim.
bekar, 6. kademede olan bese dahil olmayan sendikası olmayan yeni başlamış biri. geliştirme ödeneği 500 olan bir yerde ocak 2020 maaşını 8250 tl olarak alır. :)

cılgınjojuk

Öğrenci
merhaba yeni başlayan bir araştırma görevlisi geliştirme ödeneği 480 olan bır yerde ne kadar maaş alır ?

Memurlar.net maaş robotuna göre;
-Bekar, bes yok, dil tazminatı yok, sendika yok şubat 2020 maaşı:8.229,30 TL
-Bekar, bes yok, dil tazminatı B (80-90 arası YDS), sendika yok şubat 2020 maaşı:8.316,27 TL
-Evli (eş çalışmayan), dil tazminatı B (80-90 arası YDS), sendika yok şubat 2020 maaşı: 8.692,41 TL

üzgünn

Öğrenci
Bilgi olsun diye paylaşıyorum; şuan 1 yıllık araştırma görevlisiyim ve devlet üniversitesindeyim, aile yardımı dil tazminatı, sendika yok. Aldığım net maaş Ocak 2020 için : 6492 TL. Yalnız ben doğuda bir yerde değilim ama arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla 8000'den aşağı değil.

Son düzenleme:

gamzeb

Öğrenci
hocam tamda 6. kademeye atandım bana uygun bir cevap olmuş:)) internette hesaplama motorundan hesaplıyorum ama inanamadım hakikatten kimseyede doğru mu diye soramıyorum gülecekler diye :) teşekkür ederimm daha iyileri sizlerin olsun inşallah..

- - - Güncellendi - - -

içinizi ısıtan bir cevap vereyim.
bekar, 6. kademede olan bese dahil olmayan sendikası olmayan yeni başlamış biri. geliştirme ödeneği 500 olan bir yerde ocak 2020 maaşını 8250 tl olarak alır. :)

- - - Güncellendi - - -

Hocam net bilgidir. Ben öğretim görevlisiyim; araştırma görevlileri, öğretim görevlilerinden 1.000 lira civarında fazla aldığına göre, 8.000 civarı maaş alıyor olmalılar. Şaka zannediyor olabilirsin. İnşallah atanınca bordroyu görmek kısmet olur.

internette hesaplama motorundan hesaplıyorum ama inanamadım hakikatten kimseye de doğru mu diye soramıyorum gülecekler diye teşekkür ederimm :) Allah emek veren herkese nasip etsin

Patipatinnn

Öğrenci
Yeni başlayacak birisi yökdil puanı 73.75 ve doğu değil Karabükte olucak ne kadar ücret alır,bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

Patipatinnn

Öğrenci
Merhaba bir şey sorucaktım. Şimdi internette yeni başlayacak araş.gör. maaşına 6400 civarında diyor buna agi ve geliştirme ödeneği gibi tazminatlarda dahil mi acaba bir bilginiz var mı. Yardımcı olursanız çok sevinirim