Ayt sınavı cevap kağıdı poşeti hakkında

Kasımpatı

Öğrenci
Arkadaşlar dünkü sınavda salon başkanım cevap kağıdı poşetinin yapışkan şeridini kaldırdıktan sonra torba ortasından ufak bir yerden yapıştı yamuk bir şekilde. Biz de ellemedik diğer tarafları da yapıştırdık. Düz değil yamuk bir şekilde yapıştı. Bina sorumlusu bir şey olmayacağını yapışması yeterli dedi.Benim içime kurt düştü herhangi bir yaptırımı olur mu bize?Tecrübeli arkadaşlarımın fikirlerine ihtiyacım var.

Tarko

Doçent
Arkadaşlar dünkü sınavda salon başkanım cevap kağıdı poşetinin yapışkan şeridini kaldırdıktan sonra torba ortasından ufak bir yerden yapıştı yamuk bir şekilde. Biz de ellemedik diğer tarafları da yapıştırdık. Düz değil yamuk bir şekilde yapıştı. Bina sorumlusu bir şey olmayacağını yapışması yeterli dedi.Benim içime kurt düştü herhangi bir yaptırımı olur mu bize?Tecrübeli arkadaşlarımın fikirlerine ihtiyacım var.
evraklar içinde eksiksiz duruyorsa sıkıntı olmaz, endişe etmeyin.

veterinarius

Öğrenci

benim başıma geçen sene neler gelmişti hem benden hem de o olaya ve hataya sebebiyet veren kamera sorumlusu kişiden ve bina sınav sorumlusu kaynaklı, ösym nin hiçbir yaptırımı olmadı ne ödemede bir sıkıntı yaşandı ne de sorumlu olan kişiler ceza aldı ne tutulan tutanaklar incelendi, korktuğumuz hiçbir şey gelmedi başımıza çünkü çok ağır bir ihmal söz konusuydu, kameralar incelenmiyor bile, o olaydan sonra tutanakların da okunduğunu zannetmiyorum o yüzden sınav görev kitapçığını dışarda unutanlara da, cevap kağıdı poşetine soru kitapçıklarını koyanlara da bir yaptırımı olmuyor ösym'nin içiniz rahat olsun en ufak hata bu o yüzden sıkıntı yaşanacağını zannetmiyorum.