AÖF Görevli İşlemleri Sisteminde sorun yaşayanlar

chemeng85

Öğrenci
Merhabalar;
Geçen hafta AÖF Görevli İşlemleri Sisteminde AÖF sınav tercihinde bulunmuştum. Hatta sistemde resmim yokmuş resim ekledim. Görev tercihinde bulunduğum sınavlar sayfada gözüküyordu. Bugün sisteme girmek istedim. Şifrem değişmiş. Şifre hatırlatmadan çok eskiden kullandığım şifre verilmiş. O şifreyle giriş yaptım. Sayfada herhangi bir sınav tercihinde bulunmadığım gözüküyor. Ayrıca resmimde yok. Siteden bir şey anlamadım. Benzer sorun yaşayan varmı acaba?

bahar84

Öğrenci
Merhabalar;
Geçen hafta AÖF Görevli İşlemleri Sisteminde AÖF sınav tercihinde bulunmuştum. Hatta sistemde resmim yokmuş resim ekledim. Görev tercihinde bulunduğum sınavlar sayfada gözüküyordu. Bugün sisteme girmek istedim. Şifrem değişmiş. Şifre hatırlatmadan çok eskiden kullandığım şifre verilmiş. O şifreyle giriş yaptım. Sayfada herhangi bir sınav tercihinde bulunmadığım gözüküyor. Ayrıca resmimde yok. Siteden bir şey anlamadım. Benzer sorun yaşayan varmı acaba?

Bazen olabiliyor.Yeniden deneyin isterseniz.

A

Akademik Forum

Guest
Açıköğretim sınav görevi..

Açıköğretim sınavlarında 1 yıldan beri bütün sınavlarda tercih yaptığım halde görevlendirme yapılmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

A

Akademik Forum

Guest
Aof sinav girevimde sinava girmeyen adaylarin cevap kagidindaki girmedi kutucuklarini doldurmayi unuttum...birde tutanakta bi hata var sonradan duzeltildi ama yanlis yerin ustu karalandi...bir daha gorev cikmamasi gibi bir durum soz konusu olur mu acaba fikri olan var midir

A

Akademik Forum

Guest
Aof 23 24 ocak için görev tercihi yapmaya çalışıyorum ama ekranda hiç bir yazı çıkmıyor. Çok denedim olmadı. Acaba neden olabilir?

A

Akademik Forum

Guest
Merhaba cep telefonuma aöf güz dönemi sonu Sınavı'nda göreviniz var diye mesaj geldi sistemde ise görevim gözükmüyor Dolayısı ile onaylayamıyorum ve bu gün son gün ne yapabilirim acaba

A

Akademik Forum

Guest
Foroğraf yükleme problemi

"Aöf gis" e kayıt oldum. Ancak fotoğraf yükleme ile ilgili bir bölum bulamadım. Farklı bilgisayarlardan tüm sekmeleri kontrol ettim, yok. Bu konuda bilgisi olan var mı?