ACİLL!! Öğretim GörevlisiKadrosunu Kazandım. 6 Aydır Atamam Yapılmadı???

hcelik9225

Öğrenci
ACİLLL!!! Öğretim Görevlisi Kadrosunu Kazandım. Bütün İşlemlerim bitmesine rağmen 6 aydır bekliyorum atamam yapılmadı. Rektör Hoca onay vermiyor. Bunun belli bir süresi var mı? Ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

hcelik9225

Öğrenci
Rektörlüğü ara sor, belki emniyetten uzamıştır. Rektör onay vermiyorsa sıkıntı büyük.

Rektör Hocadan randevü talep ettim kabul etmedi. Güvenlik soruşturmam herşeyim temiz. Bütün İşlemler tamamlanmış sadece rektör hoca imza atacak ama maalesef atmıyor. Ayrıca personel daire başkanı ile görüştüm tek bir cümle '' İşleminiz devam ediyor'' diyorlar başkada bir şey söylemiyorlar. Bu şekilde 6 aydır bekliyorum.

Son düzenleme:

ekrem0670

Öğrenci
Anlayamadığım şey gittiğiniz yeni kazandığınız üniversite mi onaylamıyor yoksa bıraktığınız üniversite mi??

- - - Güncellendi - - -

Emniyetlik ne var ki, soruşturma kalktı zaten.

kaansydmr

Öğrenci
Hocam işinizi şansa bırakmayın derim. Hatta bizzat rektorle görüşmek üzere ilgili üniversiteye gidin, durumunuzu bildirin. 6 ay çok uzun bir süre. Hakkınız yenmesin. Yakın bir zamanda atanan arkadaşım 2 ay boşu boşuna güvenlik soruşturmasını bekledi. Halbuki artık öyle bir uygulama yok. Sonunda göreve başlayabildi. Peşini bırakmayın bence.

hcelik9225

Öğrenci
Anlayamadığım şey gittiğiniz yeni kazandığınız üniversite mi onaylamıyor yoksa bıraktığınız üniversite mi??

- - - Güncellendi - - -

Emniyetlik ne var ki, soruşturma kalktı zaten.

Yeni ilk defa kazandigim unv de

- - - Güncellendi - - -

Hocam işinizi şansa bırakmayın derim. Hatta bizzat rektorle görüşmek üzere ilgili üniversiteye gidin, durumunuzu bildirin. 6 ay çok uzun bir süre. Hakkınız yenmesin. Yakın bir zamanda atanan arkadaşım 2 ay boşu boşuna güvenlik soruşturmasını bekledi. Halbuki artık öyle bir uygulama yok. Sonunda göreve başlayabildi. Peşini bırakmayın bence.
Hocam gittim durumu bildirdim rektor hocadan randevü talep ettim kabul etmedi