Acil online yds kursu önerisi

shirley

Öğrenci
Arkadaşlar ydsye ilk defa hazırlanacağım daha önce sadece denemek için girdim ve sorun hüsran. Küçük bir ilçede yaşıyorum bulunduğum yerde yds kursu yok. Online kurs düşünüyorum bu işlerden pek anlamam. Bana yardımcı olur musunuz?

Ink Bottle

Moderator
Arkadaşlar ydsye ilk defa hazırlanacağım daha önce sadece denemek için girdim ve sorun hüsran. Küçük bir ilçede yaşıyorum bulunduğum yerde yds kursu yok. Online kurs düşünüyorum bu işlerden pek anlamam. Bana yardımcı olur musunuz?

Remzi hoca, Sistem Dil ve Akın Dil sitedeki arkadaşlar tarafından en beğenilenleri. Üçünün de sayfasını, demo derslerini, program kapsamını vs. inceleyip uygun bulduğunuza kaydolabilirsiniz.

Linkler:
https://www.remzihoca.com/
Sistem Dil Kursu , Eskişehir YDS Kursu Eskişehir İngilizce Kursu
Online YDS Grupları, Uzaktan YDS, Online Dersler,Canlı Dersler, Online İngilizce Kursu ? YDS

Renac

Öğrenci

Ben akındil e gittim memnundum isterseniz bakın akındile remzi hocayıda övüyorlar ona da bakabilirsiniz hocam.

itumm

Öğrenci
Ben Remzi Hocayı düşünüyorum. 2017 İlkbahar YDS Ön Hazırlıkla YDS Hazırlık derslerini alacağım; ama kararsızım. Belki ortak olabiliriz.

shirley

Öğrenci
Ben Remzi Hocayı düşünüyorum. 2017 İlkbahar YDS Ön Hazırlıkla YDS Hazırlık derslerini alacağım; ama kararsızım. Belki ortak olabiliriz.

Ortak olunca nasıl oluyor acaba? Bir de bir önceki dönemin derslerini alınca çok daha uyguna denk geliyor fiyat. O konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sonuçta yılda iki defa yapılan bir sınav ne kadar şey değişebilir ki?

itumm

Öğrenci
Ne kadar fark var bilmiyorum. Bir hesap üzerinden, kursların ücretini ödeşerek almayı teklif ettim. Ortaklığın şöyle sıkıntıları varmış. Sen hesaba girdiğinde ben hesaba giremiyormuşum, bu sadece canlı ders için değil, genel olarak üye girişinde yaşanıyormuş. O yüzden saatleri bölüşmemiz gerekecek. Biraz sıkıntılı konu.

Ortak olunca nasıl oluyor acaba? Bir de bir önceki dönemin derslerini alınca çok daha uyguna denk geliyor fiyat. O konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sonuçta yılda iki defa yapılan bir sınav ne kadar şey değişebilir ki?

shirley

Öğrenci
Ne kadar fark var bilmiyorum. Bir hesap üzerinden, kursların ücretini ödeşerek almayı teklif ettim. Ortaklığın şöyle sıkıntıları varmış. Sen hesaba girdiğinde ben hesaba giremiyormuşum, bu sadece canlı ders için değil, genel olarak üye girişinde yaşanıyormuş. O yüzden saatleri bölüşmemiz gerekecek. Biraz sıkıntılı konu.

Anladım. Ortaklık sıkıntılıysa dediğimi düşünebiliriz aslında yani ilkbahar dönemine girmek için mesela, geçmiş son bahar dönemi kayıtları alınabilir sistem ne kadar değişmiş olabilir ki. Aradaki fiyat farkı da az buz değil. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

itumm

Öğrenci
Remzi Hoca YDS'lere giriyormuş ve buna göre yeniden ders anlatıyormuş. Söylenen bu.

Dediğiniz gibi YDS 2016 İlkbahar ile YDS 2017 İlkbahar arasında ne kadar fark olabilir? Ben de bu yüzden YDS 2016 İlkbahar derslerini bir kişiyle ortak almayı düşünüyorum. Satın almadan önce telefonla ulaşıp pazarlık yapın, YDS 2017 İlkbahar Ön Hazırlıkla Hazırlık derslerine toplam 150 TL'lik indirim yapmışlardı -800 TL.

Anladım. Ortaklık sıkıntılıysa dediğimi düşünebiliriz aslında yani ilkbahar dönemine girmek için mesela, geçmiş son bahar dönemi kayıtları alınabilir sistem ne kadar değişmiş olabilir ki. Aradaki fiyat farkı da az buz değil. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

shirley

Öğrenci
Remzi Hoca YDS'lere giriyormuş ve buna göre yeniden ders anlatıyormuş. Söylenen bu.

Dediğiniz gibi YDS 2016 İlkbahar ile YDS 2017 İlkbahar arasında ne kadar fark olabilir? Ben de bu yüzden YDS 2016 İlkbahar derslerini bir kişiyle ortak almayı düşünüyorum. Satın almadan önce telefonla ulaşıp pazarlık yapın, YDS 2017 İlkbahar Ön Hazırlıkla Hazırlık derslerine toplam 150 TL'lik indirim yapmışlardı -800 TL.

Telefonla iletişime geçmek çok iyi fikir. Yardımlarınız için teşekkür ederim. En kötü ihtimalle geçen dönemi alacağım yapacak bir şey yok.

mehmetnadir

Öğrenci

Merhaba, size yardımcı olmak adına şu aşağıda saydığım kriterlere göre değerlendirme yapmanızı ve vereceğim tavsiyeyi dikkate almanızı öneririm.

1. Online kursa kayıt olurken size kitap gönderilecek mi? Bu kitapları sayısı ve niteliği nedir?
2. Canlı ders sınıfının kontenjan durumu yani kayıt sonrası kalabalıklığı ne durumda? Geçmiş dönemlerdeki örnek videolara bakara siz de bir karşılaştırma yapabilirsiniz.
3. Sadece canlı ders hizmeti mi alacaksınız? Ders kayıtları size sunulacak mı? Sınırsızca erişebilecek misiniz, gerekirse kayıtları izlerken hocalara soru sorabilecek misiniz?
4. Ödev-Ödev Kontrol-Ders Takip sistemi gibi bir rehberlik çalışması var mı? Düzenli ders çalışabilmeniz için çok önemli.
5. Sadece canlı ders ya da ders kayıtları gibi video tabanlı bir hizmet mi alacaksınız yoksa ekstra soru çözümü-kelime çalışması-deneme sınavı gibi ek interaktif hizmetler var mı?
6. Eğitmenlere hangi kanalları kullanarak ulaşabileceksiniz. (Kayıt olduğunuz site, facebook, twitter, whatsapp)
7. Eğitmenlerin deneyimi ne durumda? Sadece bir hocadan mı ders göreceksiniz yoksa birden fazla mı? Birden fazla hocadan ders görmenin avantajı çok büyüktür, her eğitmen daha özel uzmanlık alanında size hizmet verebilir.
8. Ders anlatırken kullanılan materyaller nelerdir, anlaşılır mı? Hızlı kullanıma ya da hızlı algılamaya müsait mi?
9. Uzaktan eğitim aldığınızda yüzyüze eğitimdeki gibi sınıf etkileşimi oluşacak mı? Bu etkileşimi sürekli hale getirebilecek misiniz?
10. Tabi bunlar dışında teknik destek nasıl? Bilgisayarınız yanınızda olmadığında telefon-tablet gibi cihazlardan erişim yapabilecek misiniz? Teknik sorunlar yüzünden derse giremediğinizde destek verilecek mi?

Ayrıca; toplam kaç saat ders görülecek, hangi günler olacak, hangi düzende ders anlatılacak, konu dağılımı nasıl planlanacak, ön hazırlık süreci gibi bir çalışma var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

tesekkurler

Öğrenci
Arkadaşlar ilkbahar ydsye hazırlanacağım. ortak online kurs almak isteyen olursa bana aciliyetle ulaşırsa bir veya iki arkadaşla karar verip birlikte almak istiyorum . Lutfen özel mesaj atın.

elkmuh46

Öğrenci
valla ben de alacağım bugun yarın artık ama ücretler fena.akındil 1200flan istiyor.ben bi de suat hoca diye birini buldum.650-750tl falan istiyor.4-7 adet de kitap gönderiyor.son ihtimal onu alırım gibi akın dile güç yetmiyor.