7 Aralık IELTS İle İlgili Sorular

bigthunder

Doçent
1- 7 aralık bugün açıklandı öypde kullanabilir miyim?
2- cari alımlara başvurmam gerekiyorda acaba posta ne zaman gelir elime?

Sercan

Profesör
1- 7 aralık bugün açıklandı öypde kullanabilir miyim?
2- cari alımlara başvurmam gerekiyorda acaba posta ne zaman gelir elime?

Hocam, pazar gunu dagitim olmaz sanirim. P.tesi gecer en gec. Surat kargoydu yanilmiyorsam, bir arayip sorun isterseniz. Subeden teslim almak size zaman kazandiracaktir. Cumartesi gunu gelipte dagitima cikmaz ise, pazartesini beklemek zorunda kalirsiniz.

Sercan

Profesör
5.5 ama elime posta gelmeden sevinsem mi bilemedim isim vs yazmıyor insan şüpheleniyor kendinden hocam:)

Hayirli olsun hocam. Merak etmeyin endiselecek bir sey yoktur. Benim belgem 3 gun sonra gelmisti yanilmiyorsam. Asıl belgenin renginden dolayi, fotokopi cektirmesi ve tum bilgilerin gorunur olmasi icin, fotokopi makinasinin renk ayarlarlari ile oynamak haricinde endiselecek bir durum yok :) asil belge biraz koyu bir belge :)

bigthunder

Doçent
Hocam TC kimlik numaranızı yazarak görüyorsunuz sonucu, daha isme gerek var mı? :D

ÖYP'de kullanabilirsiniz.

hocam işte çok zor süreçlerden geçince insan

Hayirli olsun hocam. Merak etmeyin endiselecek bir sey yoktur. Benim belgem 3 gun sonra gelmisti yanilmiyorsam. Asıl belgenin renginden dolayi, fotokopi cektirmesi ve tum bilgilerin gorunur olmasi icin, fotokopi makinasinin renk ayarlarlari ile oynamak haricinde endiselecek bir durum yok :) asil belge biraz koyu bir belge :)

o kadar olsun renkli çekerim sorun değil:)