2016 Engelli KPSS Görev Tercihleri Başladı

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Görevli İşlemleri Sınav Süreçleri Takvimi

SınavTercih BaşlangıçTercih BitişOnay BaşlangıçOnay Bitişİadeden görev Onay Başlangıçİadeden görev Onay BitişTemsilci Rapor Başlangıç
2016 ENGELLİ KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI08.04.2016 16:0013.04.2016 10:00

ÖSYM Görevli Sistemlerine Giriş İçin TIKLAYINIZ

ÖSYM Sınav Gözetmenlik Ücreti 2016

ran

Doçent
Hocam linkteki yazı açılmıyor ama tam olarak neyden bahsediyor kesin bir engelleme mi var?

Ekteki yazı o kadar önemli değil. Yorumlardan da bilgi alabilirsiniz. Özetle: Okuyucu veya işaretleyici olan görevliler, adayların kendilerinin okumasına veya işaretlemesine izin vermişler. Bu yüzden ÖSYM sınavlarında görev alamama cezası aldılar.

yakamoz

Öğrenci
Görev tercihinde bulunmuştum. Hem ilk defa görevli olacak olmam hem de bu anlatılanlar dolayısıyla vazgeçtim, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

stockport

Öğrenci
Benim görevli işlemleri sistemi şifremi kabul etmiyor. Kurumunuzla görüşün dediler, görüştüm ama bir sorun yok dediler. Ne yapacağımı bilemiyorum . Ekpss sonuçları açıklandı mı onu bile bilmiyorum

Mermaid92

Öğrenci
Benim görevli işlemleri sistemi şifremi kabul etmiyor. Kurumunuzla görüşün dediler, görüştüm ama bir sorun yok dediler. Ne yapacağımı bilemiyorum . Ekpss sonuçları açıklandı mı onu bile bilmiyorum

Yok hocam belli olmadı. Vakıf üniversitesinde mi çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse ara ara oluyor böyle durumlar.

stockport

Öğrenci
Hocam vakıf üniversitesinde değilim ama problemi nasıl çözebileceğimi biliyorum yarın bir daha arayacağım ösym yi inşallah bir yolunu bulurlar.

hocayorgun

Öğrenci
Ben bu sınavlarda görev almıyorum. Çok kişi ceza alıyor. Biraz sıkıntılı il yönetimleri de görevlendirmeleri merkezi otomasyon yerine kendileri yapıyor diye biliyorum bu sınavda. Emin değilim.

veterinarius

Öğrenci
Sistemde Tercih yapmamama rağmen gözetmen görevi çıkmış bana ösym kafasına göre görev mi veriyor?sınava gitmezsem ne olur men cezası gelir mi?

ran

Doçent
Sistemde Tercih yapmamama rağmen gözetmen görevi çıkmış bana ösym kafasına göre görev mi veriyor?sınava gitmezsem ne olur men cezası gelir mi?

ÖSYM gerekli görürse tercih yapmayanlara da görev atıyor. Bu görevi kabul etmek ya da etmemek sizin elinizde. Hiç bir işlem yapmaz veya iade ederseniz herhangi bir ceza almazsınız.