2015 YDS Sonbahar Sınav Görevli Tercihleri Başladı

ran

Doçent
Görevli İşlemleri Sınav Süreçleri Takvimi
SınavTercih BaşlangıçTercih BitişOnay BaşlangıçOnay Bitişİadeden görev Onay Başlangıçİadeden görev Onay BitişTemsilci Rapor BaşlangıçTemsilci Rapor Bitiş
2015 YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI SONBAHAR DÖNEMİ28.08.2015 09:4502.09.2015 10:00

ÖSYM Görevli Sistemlerine Giriş İçin TIKLAYINIZ

ÖSYM Sınav Gözetmenlik Ücreti 2015

Moderatör tarafında düzenlendi:
A

Akademik Forum

Guest
Oyp yeni alan sinavlari eklendi peki bunlarda gozetmenlik nasil oluyor nereye basvurmak gerekir gorev almak icin yok uzerinden mi yapilir osym sinavlarini kastetmiyorum

A

Akademik Forum

Guest
Hocam osym sinavlarinda gorv aliyorum zaten bu sene baslayan oyp alan sinavlarindan bahsediyorum bunlari isym yapmiyor yök yapiyor bu sinavlar sadece ankarada yapiliyor kimler gozetmen oluyor nasil olunuyor onu merak ettim

ran

Doçent
Hocam osym sinavlarinda gorv aliyorum zaten bu sene baslayan oyp alan sinavlarindan bahsediyorum bunlari isym yapmiyor yök yapiyor bu sinavlar sadece ankarada yapiliyor kimler gozetmen oluyor nasil olunuyor onu merak ettim

Konu ÖSYM sınavı olunca farklı bir şeyden bahsedeceğinizi düşünmemiştim. O konuda ne yazık ki bilgim yok.

A

Akademik Forum

Guest
yine kaçırdım ya, tercihlerin saat 10.00 da bitmesi çok saçma değil mi??
şunu gece 23.59 a kadar yapsalar olmuyor mu?

A

Akademik Forum

Guest
Tercihler dun bitti onay sistemi acilmadi bile simdi bakiyorum tercih onay sistemi kapanmistir diyor anlamadim niye boyle oldu onay suresi nezamadida kapandi sistemde mi sorun vat ben onaya acilan okullari bile goremedim

- - - Güncellendi - - -

Tercihler dun bitti onay sistemi acilmadi bile simdi bakiyorum tercih onay sistemi kapanmistir diyor anlamadim niye boyle oldu onay suresi nezamadida kapandi sistemde mi sorun vat ben onaya acilan okullari bile goremedim

- - - Güncellendi - - -

Arkadasr onay baslangic bitis nezamandi daha dun tercihler suresi bitmedi simdide onay birmistir yaziyor onay nezaman basladida bitti lutfen biri cevap yazsin sistem mi sorunlu

dtcf_fts

Öğrenci

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Arkadasr onay baslangic bitis nezamandi daha dun tercihler suresi bitmedi simdide onay birmistir yaziyor onay nezaman basladida bitti lutfen biri cevap yazsin sistem mi sorunlu
bende de onay ve iptal etme işlemi bitmiştir ibaresi var. Sitemde bir hata var sanırım. onay işlemi için 1 günlük süre vermiş olamazlar heralde.

A

Akademik Forum

Guest
Aynen hocam onceden onay baslangic ve onay bitis olurdu o da yok zaten dun 10 da butti bigunde onay acilip kapanmasi olmaz heralde sistem sorunlu ozaman

- - - Güncellendi - - -

Aynen hocam onceden onay baslangic ve onay bitis olurdu o da yok zaten dun 10 da butti bigunde onay acilip kapanmasi olmaz heralde sistem sorunlu ozaman

- - - Güncellendi - - -

düzeltilmiş sorun hocalarım

ran

Doçent
MP3wXVF.png