18-19 Nisan AÖF Vize Sınavı Görev Tercihleri Başladı

ran

Doçent
18-19 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Bahar Dönemi Vize Sınavı görev tercihleri açılmıştır. Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Panelinden görev talebinde bulunabilirsiniz.

Oturumlara ek olarak semt seçimi yapmayı da unutmayın!

2n3eQoJ.png

Not : Sistemde kayıtlı olan IBAN numaranız kendi T.C. Kimlik Numaranıza ait olmalıdır, aksi halde sınav ücreti ödemeleri hesaplarınıza yatırılamayacaktır.

Lütfen sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi güncellemeyi unutmayınız.

Kutadgu

Moderator
18-19 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Bahar Dönemi Vize Sınavı görev tercihleri açılmıştır. Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Panelinden görev talebinde bulunabilirsiniz.

Oturumlara ek olarak semt seçimi yapmayı da unutmayın!

2n3eQoJ.png

Not : Sistemde kayıtlı olan IBAN numaranız kendi T.C. Kimlik Numaranıza ait olmalıdır, aksi halde sınav ücreti ödemeleri hesaplarınıza yatırılamayacaktır.

Lütfen sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi güncellemeyi unutmayınız.

Semt Tercihi yeni eklenen bir uygulama mı geçen sınavda görmemiştim. Bu kez de görmedim onayladım öyle, şimdi konuyu görünce farkettim :)
Allah bilir yine nerelere çıkacak görevler.

Bir Ekleme: Semt uygulaması sanırım İstanbul/Ankara gibi illerde var. Görevleri İptal edip yeniden baktım da o kısım çıkmadı :)

Son düzenleme:

ran

Doçent
Semt Tercihi yeni eklenen bir uygulama mı geçen sınavda görmemiştim. Bu kez de görmedim onayladım öyle, şimdi konuyu görünce farkettim :)
Allah bilir yine nerelere çıkacak görevler.

Bir Ekleme: Semt uygulaması sanırım İstanbul/Ankara gibi illerde var. Görevleri İptal edip yeniden baktım da o kısım çıkmadı :)

Belki sadece resmi 30 büyükşehirde çıkıyordur. Belki de gerçekten "büyük" olan şehirlerde... :)

A

Akademik Forum

Guest
Bu sınav için ilk defa başvurdum, bu nedenle bazı konularda bilgi sahibi değilim. mesela bu sınavın görevlendirmelerini ne zaman öğrenebiliyoruz ve görevli işlemler sisteminde olduğu gibi bir onay süreci var mı?

panzehir65

Öğrenci
Ben de ilk kez görev alacağım. Tercih etmemiştim ama sayfaya girdiğimde görev atanmıştı. Kabul etmem bekleniyordu. Bir de ilk mesajda olduğu gibi ben oturum bilgilerini göremedim. Sadece sayı vardı.Saatler yoktu.

A

Akademik Forum

Guest
neye göre seçiyolar peki, seçtiğimiz ilçede kaç okulda sınav yapılacağına göre o kadar çok öğretmen mi görevlendiriyolar?

A

Akademik Forum

Guest
Aöf görevleri hakkında

23-24 mayısta yapılacak bahar dönemi sınavlarının duyurusu yapılmadı..10 mayısa kadar aktif görevlere girerek onayınızı yapın diyor giriyorum aktif görev bulunamadı yazıyor..duyuru yapılmıyormu artık sınav tarihleri ve tercihlerle ilgili?