Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Halil Editör
Halil Editör 27.04.2022
Güncellendi 27/04/2022
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Akademik Personel Alımı
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımı yapacağını duyurdu. 12 Akademisyen alımı yapılacak. 27.04.2022 tarihli resmi gazete ilanına göre başvuru şartları, istenen belgeler, alım yapılacak bölümler, son başvuru tarihi ve akademik personel ilanına başvurmak için gereken tüm bilgiler bu yazının içinde yer almaktadır.

- Reklam -
 • İlan Tarihi : 27.04.2022
 • Son Başvuru Tarihi : 13.05.2022
 • Kadro Sayısı :12
 • Şehir :Bilecik
 • Başvuru Şekli :Şahsen

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Akademik Personel Alımı Detayları

27.04.2022 tarihli 31822 sayılı resmi gazete ile Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımı ilanı yayımlandı. Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Akademik Personel Alımı Kadroları

Bilecik Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı doğrultusunda 12 öğretim görevlisi alınacaktır. Alım yapılacak bölümlerin neler olduğunu ve alınacak personele özel istenen şartları aşağıda tablo olarak bulabilirsiniz.

FAKÜLTEBÖLÜMÜUNVANIÖZEL ŞARTLAR
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeProfesörDoçentliğini Pazarlama alanında almış olmak. Tüketici Davranışları ve Pazarlama İletişimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik Fakültesiİnşaat MühendisliğiProfesörDoçentliğini İnşaat Mühendisliği alanında almış olmak. Beton Reolojisi ve Gazbetonlar üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİktisatDoçentDoçentliğini Makro İktisat alanında almış olmak. Finansal İstikrarsızlık Hipotezi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeDoçentDoçentliğini Nicel Karar Yöntemleri alanında almış olmak. Çok Kriterli Karar
Verme Yöntemleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeDoçent Doçentliğini Pazarlama alanında almış olmak.Pazarlama Araştırmalarında
Ölçekler üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat FakütesiPsikolojiDr. Öğr. ÜyesiGençliğin Kimlik İnşaası ve Sosyal Medya üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Meslek YüksekokuluGıda İşlemeDr. Öğr. ÜyesiDoktorasını Kimya Mühendisliği ana bilim dalında yapmış olmak. Nano-
kaplamaların Gıda Ambalajlarına Uygulanması üzerine çalışmalar yapmış olmak
Meslek YüksekokuluDr. Öğr. ÜyesiDoktorasını İşletme ana bilim dalında yapmış olmak. Teknoloji Kabul Modeli üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik Fakültesiİnşaat MühendisliğiDr. Öğr. ÜyesiDoktorasını İnşaat Mühendisliği ana bilim dalında yapmış olmak.Yapılarda
Sismik İzolasyon Sistemlerinin Optimizasyonu üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Osmaneli MYOTıbbi Hizmetler ve TekniklerDr. Öğr. ÜyesiHasta Hakları ve Hasta Mahremiyeti üzerine çalışmalar yapmış olmak.
SağlıkBilimleri FakültesiHemşirelikDr. Öğr. ÜyesiDoktorasını Hemşirelik alanında yapmış olmak. Görme Engelli Annelerin
Çocuk Bakım Deneyimleri ve Adölesan Sağlığı üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat FakütesiMatematikDr. Öğr. ÜyesiDoktorasını Matematik alanında yapmış olmak. Biktilerin Çiçeklenme Zamanının Matematiksel Modellemesi üzerine çalışmaları olmak.

[kanews-related-post tag=”div” ids=”62336″ title=”İlişkili Yazı”]

- Reklam -

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Akademik Personel Başvuruları

Bilecik Üniversitesi akademik personel alımı için posta yolu ile online başvuru kesinlikle kabul edilmemektedir. Başvurular şahsen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğünden yapılmaktadır. Adaylar sadece bir kontenjana başvurmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında eksik veya hatalı evrak olması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımı başvurusu sırasında istenen belgeler ise şu şekildedir:

 • Müracaat formu
 • Öğrenim belgesi
 • YDS sonuç belgesi
 • Adli sicil kaydı
 • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
 • Özgeçmiş (YÖK formatında)

Başvuru sonuçlarını ve aklınıza takılan tüm soruların cevabını Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Akademik İlanları En Güncel Nasıl Takip Edebilirim?

En güncel takip etmek için sitemizde yer alan İlanlar sekmesinden ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza katılırsanız eğer en güncel ilanlar mesaj olarak cebinize gelir.

- Reklam -
Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.