Bulunan 1 den 3 - Toplam 3

ünvanımı kapıya yazdırmıyorlar

Araştırma Görevlisi Forumunda ünvanımı kapıya yazdırmıyorlar Konusunu İncelemektesiniz

hocam ben bir devlet üniversitesinde öypli araştırma görevlisiyim. bir diğer arş. gör. arkadaş ve bölüme ...

 1. #1
  Yeni Üye
  Üyelik Tarihi
  03-2020
  Mesaj
  2

  Angry ünvanımı kapıya yazdırmıyorlar

  hocam ben bir devlet üniversitesinde öypli araştırma görevlisiyim. bir diğer arş. gör. arkadaş ve bölüme gelen öğrencilerle aynı odada kalıyoruz. biz asistan odası olarak yazan kapımızın üzerine adımızı yazıcıdan çıktı alarak yapıştırdık ve şu an öğrenci gelmediği için ikimizin dışında kimsenin adı yazılmadı. dün bölüm başkanımız ikimizi yanına çağırdı ve ben şurda asistanken vs. hepimiz aynı odada kalıyorduk ve hiçbir arş. gör.'ün adı yazılmadı. hiçbiriniz kalıcı değilsiniz dedi. (sonra lafı çevirip bizde kalıcı değiliz dedi). halbuki diğer bölümlerdeki asistanların odalarının kapılarında özel olarak isimlikler yaptırılmış ve isimleri yazılmış durumda biz kağıtla ünvanımızı yazdık diye suç oldu. ben bu durumun art niyetli olduğunu düşünüyorum. sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir yol gösterebilir misiniz. iyi günler.

 2. #2
  Yeni Üye
  Üyelik Tarihi
  02-2018
  Mesaj
  14
  Bu sizi yıldırmasın. Siz birtakım sınavları geçip şartları sağladığınızdan dolayı bölüme kabul edildiniz ve size bir yer gösterildi. İlgili odadaki herkesin kapıya ünvan dahil ismini yazması gerekir. Konuyu bir üst bölüm başkanlığı, dekanlık hatta rektörlükle görüşebilirsiniz. Ayrıca üniversite etik kurul tam emin değilim ama yol gösterebilir. Geniş perspektiften bakarsak hepimiz geçiciyiz ama bulunduğumuz süre içerisinde haklarımız, görev ve ödevlerimiz var. Bir öğrenci arkadaş veya bir başka hoca odanın kapısında adınızı görmek isteyecektir ve siz de istersiniz. Bu oldukça doğal bir haktır diye düşünüyorum.

 3. #3
  Yeni Üye
  Üyelik Tarihi
  03-2020
  Mesaj
  2
  hocam sanki bölüm devletin değilde onlarınmış gibi ben de bir memur değil de dışarıdan gelen herhangi biri gibiyim sanki.

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git