Bulunan 1 den 5 - Toplam 5

Ar. Gör. Yurtdışı Dil Eğitimi

Araştırma Görevlisi Forumunda Ar. Gör. Yurtdışı Dil Eğitimi Konusunu İncelemektesiniz

Değerli arkadaşlar merhaba. Temmuz ayında atanan araştırma görevlisi gelecek yaz (2020 yaz ayı) için yurtdışında ...

  1. #1
    Doktora
    Üyelik Tarihi
    05-2017
    Mesaj
    267

    Ar. Gör. Yurtdışı Dil Eğitimi

    Değerli arkadaşlar merhaba. Temmuz ayında atanan araştırma görevlisi gelecek yaz (2020 yaz ayı) için yurtdışında bir dil kursuna gitmek isterse izleyeceği yol ne olmalıdır? Bağlı olduğum okulun personel daire başkanlığı bu tarz durumları desteklemediği için yarım yamalak bilgi verip işi yokuşa sürüyor? En fazla kaç günlük gidilebilir? Sağolun şimdiden

  2. #2
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    11-2017
    Nerden
    Balıkesir
    Mesaj
    27
    Anlamadım öğretim elemanı dil eğitimine mi gidebiliyor yani destek mi veriliyor yoksa sadece işten izin veya rapor alıp dil eğitimi almak mı amaç

  3. #3
    Doktora
    Üyelik Tarihi
    05-2017
    Mesaj
    267
    hayır okuldan destek istemiyorum. tek istediğim araştırma izni alıp yazın kendi imkanlarımla gitmek. Gelecek YTemmuzda 1 yılımı henüz dolduracağım. Dolayısıyla 1 yıllık ar gör kaç gün araştırma izni alabilir? ve nasıl bir prosedür var önümde bunu öğrenmek istiyorum

  4. #4
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    09-2018
    Mesaj
    8
    Alıntı tumua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hayır okuldan destek istemiyorum. tek istediğim araştırma izni alıp yazın kendi imkanlarımla gitmek. Gelecek YTemmuzda 1 yılımı henüz dolduracağım. Dolayısıyla 1 yıllık ar gör kaç gün araştırma izni alabilir? ve nasıl bir prosedür var önümde bunu öğrenmek istiyorum
    Süreci bende öğrenmek istiyorum
    +++

  5. #5
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    04-2017
    Mesaj
    737
    Alıntı tumua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hayır okuldan destek istemiyorum. tek istediğim araştırma izni alıp yazın kendi imkanlarımla gitmek. Gelecek YTemmuzda 1 yılımı henüz dolduracağım. Dolayısıyla 1 yıllık ar gör kaç gün araştırma izni alabilir? ve nasıl bir prosedür var önümde bunu öğrenmek istiyorum
    Araştırma izni alabilmek için bir yılı doldurmak gerekmiyor. Araştırma izinleri 39. madde geçici görevlendirme olarak veriliyor. 2547 nin 39. maddesini incele sorularının cevabı orada.

Benzer Konular

  1. Öyp ile Yurtdışı Eğitimi
    ALES - Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan Tolstoy
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 25-05-2016, 20:03
  2. Yurtdışı Dil Eğitimi
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan sibell
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 18-07-2012, 22:55
  3. ÖYP Yurtdışı Dil Eğitimi
    ÖYP 2011- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Bölümü forum içinde, yazan karayeliz
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 25-09-2011, 23:27
  4. Cevap: 0
    Son Mesaj: 17-02-2011, 19:01
  5. Cevap: 0
    Son Mesaj: 16-02-2011, 11:18

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git