Akademik Personel | 25 Eylül 2020, Cuma

Yozgat Bozok Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

8 Nisan 2019
Yozgat Bozok Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Yozgat Bozok Üniversitesi birimlerine toplam 8 Öğretim Görevlisi alacak.

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

BİRİMİBÖLÜMABD/PR.UNVANDRC.ADETALESİLAN ÖZEL ŞARTI
Akdağmadeni MYOMimarlık ve Şehir PlanlamaMimari Restorasyon Pr.Öğretim Görevlisi4170Mimarlık bölümü lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Boğazlıyan MYOMimarlık ve Şehir PlanlamaMimari Restorasyon Pr.Öğretim Görevlisi5170Sanat Tarihi bölümü lisans mezunu olup, Türk ve İslam sanatları alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Çekerek Sağlık Hizmetleri MYOTıbbi Hizmetler ve TekniklerTıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikÖğretim Görevlisi5270İşletme mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Sorgun MYOİnşaatİnşaat TeknolojisiÖğretim Görevlisi5170İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış ve yükseköğretim kurumlarında ders verme tecrübesine sahip olmak.
Sosyal Bilimler MYOGörsel-İşitsel Teknikler Ve Medya YapımcılığıRadyo ve Televizyon Programcılığı Pr.Öğretim Görevlisi5170Radyo, Televizyon ve Sinema alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Şefaatli MYOMülkiyet Koruma Ve GüvenlikÖzel Güvenlik Ve Koruma Pr.Öğretim Görevlisi61MuafSosyal Bilimler alanlarının herhangi birinden lisans mezunu olup, lisans mezuniyetinden sonra belgelendirmek kaydıyla Koruma ve Güvenlik alanında kamu kurum ve kuruluşlarında kamu personeli olarak en az 2 (iki) yıl tecrübeye sahip olup, Kick Boks, Muay-Thai, Judo, Karete, Taekwando ve Aikido spor alanlarından en az ikisinden ilgili federasyonlarca onaylanmış antrenörlük belgesine sahip olmak.
Teknik Bilimler MYOİnşaatİnşaat TeknolojisiÖğretim Görevlisi6170İnşaat Mühendisliği bölümü lisans mezunu olup, zemin mekaniği ve geotekni alanında tezli yüksek lisans yapmış ve yükseköğretim kurumlarında en az 1 (bir) yıl ders verme tecrübesine sahip olmak.

İlanın detayları ise şu şekilde :

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Elemanı alınacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgiler ile istenen belgelere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Başvuru Adresi: Ayrıntılı başvuru adreslerine Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresindeki ilgili ilan linkinden ulaşılabilir.

Başvuru Şekli : Şahsen veya Posta

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ

Başvuru Başlama Tarihi              08/04/2019
Son Başvuru Tarihi                      22/04/2019
Ön Değerlendirme Tarihi           26/04/2019
Sınav Giriş Tarihi                         30/04/2019
Sonuç Açıklama Tarihi                02/05/2019

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.