Akademik Personel | 28 Haziran 2021, Pazartesi

Yozgat Bozok Üniversitesi 7 Öğretim Elemanı Alımı Yapacak

Yozgat Bozok Üniversitesi 7 Öğretim Elemanı Alımı Yapacak
       

Yozgat Bozok Üniversitesi çeşitli alanlarda 7 öğretim elemanı alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

BİRİMİUNVANIABDDRC.ADETARANAN NİTELİKLER
TIP FAK.DoçentFiziksel Tıp ve Rehabilitasyon11Doçentliğini ilgili alanda almış olup, TRL 9 (T-1486C) Gen poliformizmin Türk popülasyonunda diz osteoartit ile ilişkisi konulu çalışmaları olmak.
DoçentAnesteziyoloji ve Reanimasyon11Doçentliğini ilgili alanda almış olmak.
Doktor Öğretim Üyesi*Beyin ve Sinir Cerrahisi31Uzmanlığını ilgili alanda almış olup, Alt Servikal Vertebra Anatomisi ile ilgili
Morfometrik çalışmaları olmak.
Doktor Öğretim Üyesi*Genel Cerrahi11Uzmanlığını ilgili alanda almış olup, Tiroidektomi ve Hemoroidde Milligan – Morgan Tekniği ile ilgili çalışmaları olmak.
Doktor Öğretim Üyesi*İç Hastalıkları31Yandal uzmanlığını Onkoloji ve/veya Hematoloji ve/veya Gastroentereloji üzerine yapmış olmak.
EĞİTİM FAK.Doktor Öğretim Üyesiİngiliz Dili Eğitimi41Doktorasını İngiliz Dili Eğitimi alanında yapmış olup, yabancı dil öğretiminde kültürlerarası farklar
üzerinde çalışmaları olmak.
BOĞAZLIYAN MYODoktor Öğretim ÜyesiGıda Teknolojisi Programı31Doktorasını Gıda Mühendisliği Anabilim Dalında yapmış olup, dondurulmuş ve glutensiz gıda üretimi
konularında çalışmaları olmak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Başvuru Adresi: Doçent kadrosu için Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi Kadrosu içinde ilgili birimlere başvuru yapılacaktır.

*3 (Üç) aydan fazla mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak.

Müracaat tarihleri: 27/05/2019-10/06/2019 Pazartesi günü saat 17.00 kadar,

       

Kolay Hobiler