GündemSlayt Haber

YÖK Öğretim Elemanı ve ÖYP İstatistiklerini Açıkladı

2012-2014 döneminde yükseköğretim alanında yapılan bazı çalışmalar ‘Yükseköğretimde Kalite İçin’ başlıklı kitapçıkta toplanarak Üniversitelerarası Kurul toplantısında açıklandı.

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, 27 Haziran 2014’te Konya’da düzenlenen Üniversitelerarası Kurul toplantısında rektörlere seslenerek son iki yıllık zaman zarfında yükseköğretimde atılan önemli adımları ve öne çıkan çalışmaları anlattı.

Kitapçık, ‘Eğitim-Öğretim ve Araştırma’, ‘Uluslararasılaşma’, ‘Kalite’ ve ‘Kurumsal Gelişim’ olmak üzere 4 ana başlıktan oluşuyor.

Üniversite İstatistikleri Öğretim Elemanı İstatistikleri

Detaylı ÖYP Başvuru ve Atama İstatistikleri 

ÖYP İstatistikleri Öğrenci İstatistikleri

‘Yükseköğretimde Kalite İçin’ çalışmasını okumak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. işe bakmak gerek hemen hızlıca nasıl işe giriliyorsa öyle akademisyen olacaksan kanada, abd, norveç gibi ülkelere gidicen arkadaş yada o yükseklisansa doktoraya hiç başlamıycan verem olur ölürsün.herşeyin iyisini elde görürsün birde evlenirsen çoluk çocuk derken ikinci iş ararsın.başta da dediğim gibi özel sektör de güzel bir pozisyon çok tatlı para güzel hayat diğeri ise kişisel tatminlere sıkışmış hayatlar kompleksli tiplerle dolu bir yaşam…tercih senin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu