Akademik Personel | 17 Haziran 2021, Perşembe

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademisyen İlanı

4 Ağustos 2014
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademisyen İlanı
       

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlisi, Okutman ve Öğretim Görevlisi Alacaktır.
İlan Başvuru Tarihleri: 01.08.2014 – 15.08.2014

 
 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
Öğretim Görevlisi
 MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI  Bilgisayar Mühendisliği Bölümü lisans ve  Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı yüksek lisans mezunu olmak ve Bilgisayar Mühendisliği alanında en az 10 yıl deneyimli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 HUKUK FAKÜLTESİ  KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ—>İDARE HUKUKU ANABİLİM DALI  İdare Hukuku alanında yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 HUKUK FAKÜLTESİ  ÖZEL HUKUK BÖLÜMÜ—>İŞ HUKUKU VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU ANABİLİM DALI  İş Hukuku alanında yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ  SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ—>SİYASET VE YÖNETİM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI  Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak ve/veya  Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanlarından birinden yüksek lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
OKUTMAN
REKTÖRLÜK  İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi, İngilizce Öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olmak. Alanında en az 2 yıl İngilizce öğretim tecrübesine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 REKTÖRLÜK    İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi, İngilizce Öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

Kolay Hobiler