Akademik Personel | 26 Eylül 2020, Cumartesi

YDS Sürekli Eğitim Merkezi Açıldı!

13 Kasım 2017
YDS Sürekli Eğitim Merkezi Açıldı!
       

ÖSYM bu yıl yeni bir uygulama getirerek sınavlara başvuru süresini kaçıranlar için geç başvuru imkanı tanımıştı. Geç başvuru uygulamasının adaylar için en kötü kısmı tek merkezden -Ankara’dan- başka yerde sınava girilememesi oldu. ÖSYM 26 Ekim’de yaptığı duyuruyla bu şartı da ortadan kaldırıp, geç başvuru yapanların istedikleri ilde sınava girmesine olanak sağladı.

Adayların bir diğer sorunu ise e-YDS başvurusu için 3 ay bekleme şartıydı. Bu şarta göre e-YDS’ye giren adayların bir başka e-YDS’ye girebilmesi için 3 ay beklemesi gerekiyordu. 26 Ekim’deki duyuruda bu şart da kaldırılarak adayların e-YDS’ye süre kısıtlaması olmadan başvurabilmesi sağlandı. Bu fırsatla hemen bir sonraki sınava başvurabilecek ve Online YDSEM ile sınava kendinizi hazırlayabileceksiniz.

Online YDSEM nedir?

Online YDSEM (YDS Sürekli Eğitim Merkezi) Her Hafta Sürekli Çıkmış YDS Sınavlarının ve YDS’den 10 ve 20 Puan Zor Sınavların Uygulanıp Açıklandığı Canlı YDS Sürekli Eğitim Merkezidir.  Bu İki Ayrı Programla adaylar, YDS’ye En Üst Düzeyde ve Sürekli Olarak Hazırlanabilecekler.

ONLİNE YDSEM EĞİTİMLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

%100 Kazanamama Ücret İadeli ve 6 Gün Ücret İadeli YÖKDİL Sağlık, Sosyal, Fen Bilimleri Yeni Dönem Programları için TIKLAYINIZ 

Yeni Başlayan İnternetten Orjinal Kaynakları ile İngilizce Hazırlık Programı için TIKLAYINIZ 


       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.