Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Western Kentucky Üniversitesi’nin Yetkilileri İstanbul’a Geliyor

21 Nisan 2017
Western Kentucky Üniversitesi’nin Yetkilileri İstanbul’a Geliyor
       

Mezun Group, 22 Nisan Cumartesi günü, 12.30’da Harbiye Hilton Hotel’de, Amerika’nın en iyi 30 üniversitesinden biri olan Western Kentucky Üniversitesi’nin yetkililerinin katılacağı bir etkinlik düzenleyecek.

 

Öğrenciler, 150’den fazla eğitim programı seçeneğini değerlendirirken, konaklama ve yurt dışında yaşam hakkında da kapsamlı bilgi alabilecekler. Ayrıca okul yetkililerden birebir cevaplar alırken burs imkanları hakkında da bilgi edinebilecekler.

 

İlk kayıt yaptıran öğrenciye 5000 $ burs!

Western Kentucky Üniversitesi’ne, başvuru yapan ve kayıt yaptıran ilk öğrenci, koşulsuz şartsız 5000 $ eğitim bursu imkanı sağlayacak.

 

360 derece kampüs turu

Etkinliğe katılanlar, Western Kentucky Üniversitesi’nin kampüsünü, 360 derece kampüs turuyla gezme deneyimini de yaşayacak.

 

Etkinliğe katılan öğrencilere ücretsiz başvuru desteği!

Mezun Başvuru Destek Merkezi; başvuru danışmanlığı, telefon ve e-posta desteği, iletişim aracılığı gibi sunduğu tüm servislerle, tamamen ücretsiz olarak öğrencilere başvuru süreçleri hakkında bilgi verecek ve başvuru süreçlerinde yanlarında olacak.

 

Western Kentucky Üniversitesi’nin ayrıcalıkları ile tanışın!

Western Kentucky Üniversitesi, yıllık 16,000,000 $’lık burs bütçesi ile öğrencilerine destek imkanı sağlarken uluslararası öğrencilere sunduğu imkanlarla, staj ve OPT süreçlerini kolaylaştırıyor, akademik eğitimin yanında araştırma ve deneyim imkanları sunuyor. Bunlarla birlikte, Amerika’da konaklama ve yaşam giderlerinin en uygun olduğu ve suç oranının en düşük olduğu Kentucky’de okuma fırsatı sunuyor.

 

Onaylanmış kaliteli eğitim

Western Kentucky Üniversitesi, US News and World Report tarafından “2014 Edition of Best Colleges & Regional Universities” alanında güney bölgesinde ABD’nin en iyi 30. üniversitesi seçilmiştir. Ayrıca Amerika’da sayılı üniversitenin sahip olduğu ‘Safe Communuty Award’ ödülüne sahiptir.

 

 

       

Kolay Hobiler