Akademikpersonel.org Takipçilerine Tümer Altaş’tan 6 Aylık Uzaktan YDS Paketi %45 İndirimli! Tek Yapmanız Gerekenwww.tumeraltas.com.tr Adresinden Kayıt Olduktan Sonra 6 Aylık Uzaktan YDS Paketini Alırken “akper25” İndirim Kodunu Girmek.

Paket İçeriği

* 4500 Görüntülü Soru Çözümü* Yüzlerce Test* Testlere Kaldığınız Yerden Devam edebilme* Başarı ve İlerleme Raporu* Pratik Strateji ve Taktikler* Hızlı Video Açılışı
* Tüm Mobil Cihazlarda Kullanabilme* 24 Saat Sınırsız Kullanım* Sosyal Ağ

Bunların yanında, paket içerisinde konu anlatımları, strateji videoları ve her bir soru türüne ait strateji videosu vardır. Paketi satın aldığında kullanıcıya ayrıca Hızlı Kelime, Görüntülü Gramer Konu Anlatımı, Çeviri Teknikleri ve Cümlede Kelime paketleri hediye edilir. Bu paketleri de sınırsız kullanabilirsiniz.

Bu paketin en büyük avantajı, android uygulamasının olması ve tüm video ve ses dosyaları dahil içeriklerin cep telefonuna indirilebiliyor olmasıdır. Bu sayede, bir defa wifi ağından tüm içerik indirilip, kota derdi olmadan kulanılabilir. Ayrıca android uygulamada detaylı istatistikler, hedef skor, genel ortalama, hız testi gibi çok etkili özellikler varır. Bu sayede ilerlemenizi devamlı takip edebiliyor olacaksınız.

Uzaktan YDS Eğitim Setlerine Ait Demo Videolarını BURADAN İzleyebilirsiniz