Akademik Personel | 24 Haziran 2021, Perşembe

Üsküdar Üniversitesi Öğr.Gör./Arş.Gör İlanı

27 Temmuz 2014
Üsküdar Üniversitesi Öğr.Gör./Arş.Gör İlanı
       

Üsküdar Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlileri Alacaktır. İlanlara Son Başvuru Tarihi: 08.08.2014’tür.

* Elektronik ve Otomasyon Bölümü > Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programının Son Başvuru Tarihi 07.08.2014’tür.
 
 
 

 
 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ>FİZYOTERAPİ PR. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olup, medikal elektronik konusunda en az 1 yıl deneyimli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ>BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ PR. Matematik Öğretmenliği lisans mezunu olup, matematik öğretmenliği Yüksek Lisansını tamamlamış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU DİŞÇİLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ>AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PR. Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ BÖLÜMÜ Dil ve Konuşma Terapisi lisans mezunu olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ>AMELİYATHANE HİZMETLERİ PR. Hemşirelik lisans mezunu olup, ameliyathane hemşireliği alanında en az 1 yıl tecrübeli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ>RADYOTERAPİ PR. Radyoloji uzmanı veya radyosyon onkoloğu olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ>PERFÜZYON TEKNİKLERİ PR. (ÜCRETLİ) Perfüzyon Yüksek Lisansına sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU SOSYAL HİZMET VE DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ>SOSYAL HİZMETLER PR. Sosyal Hizmetler lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ>YAŞLI BAKIMI PR. Hemşirelik lisans mezunu olup, geriatri hemşireliği alanında en az 1 yıl tecrübeli olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ Çocuk gelişimi ve eğitimi lisans mezunu olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ Hemşirelik lisans mezunu olmak 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ BÖLÜMÜ Dil ve Konuşma Terapisi lisans mezunu olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖLÜMÜ Biyoloji, moleküler biyoloji ve genetik bölümlerinden mezun olmak, Lisansüstü programlardan birine (yüksek lisans veya doktora) başlamış olmak ya da yüksek lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ Sosyal Hizmet lisans mezuniyetine sahip olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ Sosyoloji lisans mezuniyetine sahip olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

Kolay Hobiler