Akademik Personel | 30 Kasım 2020, Pazartesi

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Akademisyen Alımı Yapacak

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Akademisyen Alımı Yapacak
       

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından yayımlanan akademisyen alımı ilanına göre profesör ve doktor öğretim üyesi kadrolarına akademisyen alımı yapılacak.

 

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi akademisyen alımı kadro detayları:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FAKÜLTEBÖLÜM/ ANABİLİM DALI/ BİLİM DALIKADRO ÜNVANIADEDİAÇIKLAMA
Tıp FakültesiGöğüs HastalıklarıProfesör1KOAH, pnömoni, pulmoner emboli, solunum yetmezliği alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
KardiyolojiDr. Öğretim Üyesi1
RadyolojiDr. Öğretim Üyesi1Ultrason alanında deneyimli olmak.

 

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi akademisyen alımı ilanı ile ilgili detaylar:

Ufuk Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmak İçin Gerekli İlkeler ve Başvuru Ölçütlerinde öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile öğretim üyesi alınacaktır. (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere) Profesör, Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların Fakülte/Bölüm/Anabilim Dalını belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmişlerini, öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan (Profesör için 6 takım, Dr. Öğretim Üyesi için 4 takım) dosyalarını vermeleri gerekmektedir.

1- Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Müdürlüğüne teslim edilecektir.
2- Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

       

Kolay Hobiler