Akademik Personel | 22 Temmuz 2019, Pazartesi

Türkiye’de İlk Kez İnternetten Haftada 6 gün 12 ay Canlı İngilizce Hazırlık

Türkiye’de İlk Kez İnternetten Haftada 6 gün 12 ay Canlı İngilizce Hazırlık
       

Özgür Karakaş Hoca’nın deneyimli sınıf hocalığı ve kaçırdığınız ya da pekiştirmek istediğiniz sınıf derslerinin ücretsiz ve sınırsız olarak yeniden izlenebilmesi kolaylığıyla…

İngilizce Hazırlık Grubu: Türkiye’de ilk kez internetten 1 Yıl İngilizce hazırlık. Bir çok Üniversite ve Koleje sınıf hocalığı yapmış ve/veya öğrenci hazırlamış ve sınıfları genellikle en iyi üçe girmiş olan Özgür Karakaş Hoca’nın sınıf öğretmenliği ile haftada 6 gün, 1 yıl süper İngilizce hazırlık. Özel Üniversitelerdeki gibi 20.000 – 60.000 T.L. aralığındaki yıllık fiyatlar yerine ayda 225 TL, Yıllık satın alımda 1500 TL’ye. En iyi e-öğrenim programı ile, kaçırdığınız ya da tekrarlamak istediğiniz canlı derslerin kayıtlarına ödenmiş kurs döneminiz boyunca ozgurkarakashoca.com farkıyla ücretsiz ve sınırsız erişim. 9 aya kadar kredi kartınıza vade farksız komisyonsuz taksit seçeneği. Dilediğiniz taktirde 1 ay sadece 225 TL vererek deneyip beğenirseniz kalan kısmını 9 taksitle vade farksız ödeyerek devam edebilme ya da aydan aya 225 TL ödeme imkanı.

Artık ümitsizce kurslara 4.000 T.L. gibi yıllık ücretleri boş yere vermeyiniz. İngilizce Kursu değil, çok daha uygun fiyata 1 Yıl gerçek İngilizce Hazırlık alarak İngilizceyi gerçekten öğreniniz.

www.ozgurkarakashoca.com       İngilizce Hazırlık sayfasını klikleyiniz.

 

 

       

BENZER HABERLER