Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Türkiye THY Reklamını Konuşuyor

29 Nisan 2014
Türkiye THY Reklamını Konuşuyor
       

THY reklamı izleyenleri duygulandırdı. Iğdır’ın bir köyünde 4 çocuğun THY uçağını görmesiyle başlayan reklam filmi, bir THY uçağının Iğdır Havaalanı’na iniş yapmasıyla son buluyor.

 

Türk Hava Yolları’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Iğdırlı çocukların başrolde oynadığı reklam filmi “Türkiye’de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda” sloganıyla izleyenlerden tam not aldı.

THY reklamı internette de izlenme rekorları kırıyor. Türk Hava Yolları (THY), yeni yayınladığı duygusal reklam filminde dünyanın en çok noktasına uçuş yapan havayolu şirketi olmasına vurguladı. THY reklamını sitemizde izleyebilirsiniz.

THY reklamında, Iğdır ilinin bir köyünde 4 çocuğun THY uçağını görmesiyle başlıyor. Çocukların THY uçağı için toprak alana pist yapmasıyla THY reklamı devam ediyor.

Daha sonra THY uçağının rotası çocukların çizdiği pist üzerinden devam ederek Iğdır Havalimanı’na ulaşıyor. Uçağın inmesiyle THY’nin dünyanın en çok noktasına uçma özelliğine vurgu yapılarak önceliğin Türkiye’nin her bir noktasına uçmak olduğu belirtiliyor.

<a

       

Kolay Hobiler