Akademik İlanlar

Turgut Özal Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara Doçent alınacaktır.

İlgililerin;a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları, b) 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu’nun 23, 25. ve 26. maddelerinde belirtilen şartları taşımaları Gerekmektedir. Başvuracak adayların; 1. Başvurdukları bölümü belirten dilekçelerine özgeçmiş, 2. İki adet fotoğraf, 3. Nüfus cüzdanı örneği, 4. Lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgesi, 5. Yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan özgeçmiş ile eserlerini 4 adet Dosya ve CD ortamında hazırlayarak ilanın yayımlandığı tarihten itibaren (11.04.2014) 15 (on beş) gün içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Birimi

Bölümü

Unvanı

Adet

Açıklama

Ankara Sağlık Yüksekokulu

Sosyal Hizmetler

Doçent

1

Sosyal Hizmet Bilim Alanı, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler Temel Alanından Doçentlik unvanı almış olmak ve Gerontolojik ve Geriatrik Sosyal Hizmet alanında bilimsel çalışmalar yapmış olmak

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu