GündemManşet Haber

Tübitak Yurtdışı Doktora Sonrası Burs Sonuçları

Tübitak 2219 ve 2214/a Yurtdışı Doktora Sonrası Araştırma Bursu Sonuçlarını Açıkladı. Tübitak tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

2219 – Yurt Dışı Doktora Sonrası Araştırma Burs Programı 2015 yılı 2. döneminde Kurumumuza yapılan başvurular ile ilgili değerlendirme süreci TÜBİTAK mevzuatında belirtildiği şekilde yapılmıştır. Başvuru sahiplerine başvuru durumları ile ilgili sonuç, online başvuru sırasında sisteme girdikleri e-posta adreslerine gönderilmiştir. Desteklenen araştırmacıların yapmaları gereken işlemlerle ilgili bilgi ve belgeler 01/03/2016 tarihine kadar e-posta adreslerine gönderilecektir. Destek hakkı kazanamayan başvuru sahiplerine değerlendirme formları 04/03/2016 tarihine kadar e-posta adreslerine gönderilecektir.

2214/A – Yurt Dışı Doktora Sırası Araştırma Burs Programı 2015 yılı 2. döneminde Kurumumuza yapılan başvurular ile ilgili değerlendirme süreci TÜBİTAK mevzuatında belirtildiği şekilde yapılmıştır. Başvuru sahiplerine başvuru durumları ile ilgili sonuç, online başvuru sırasında sisteme girdikleri e-posta adreslerine gönderilmiştir.  Desteklenen araştırmacıların yapmaları gereken işlemlerle ilgili bilgi ve belgeler 01/03/2016 tarihine kadar e-posta adreslerine gönderilecektir. Destek hakkı kazanamayan başvuru sahiplerine değerlendirme formları 04/03/2016 tarihine kadar e-posta adreslerine gönderilecektir.

Kaynak: Tübitak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu