Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 3 Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

5 Mayıs 2019
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 3 Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi birimlerine toplam 3 Öğretim Görevlisi alacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

 

BirimiBölümüAnabilim Dalı/ ProgramıUnvanıDer.Adediİlan Özel ŞartıBaşvuru Yeri/ Başvuru
Adresi
İlahiyat Fakültesiİslam Tarihi ve Sanatlarıİslam Sanatları ve Dini MusikiÖğretim Görevlisi (Ders Verecek)51Devlet Konservatuvarı Türk Musikisi Temel Bilimler lisans mezunu olmak ve Türk Din Musikisi alanında tezli yüksek
lisans yapmış olmak.
İlahiyat Fakültesi Dekanlığı Taşlıçiftlik Yerleşkesi/ TOKAT
Tokat Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluÇocuk Bakımı ve Gençlik HizmetleriÇocuk GelişimiÖğretim Görevlisi (Ders Verecek)61Çocuk Gelişimi, Okulöncesi Eğitimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği veya Anaokulu Öğretmenliği lisans mezunu olmak ve bu alanlardan birinde tezli yüksek lisans yapmış
olmak
Tokat Sağlık Hizmetleri MYO
Müdürlüğü Taşlıçiftlik Yerleşkesi/ TOKAT
Diş Hekimliği FakültesiKlinik Bilimler BölümüAğız, Diş ve Çene RadyolojisiÖğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim)51Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi alanında uzman olmakDiş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı
TOKAT

 

İlanın detayları ise şu şekilde :

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayısı belirtilen kadrolara öğretim elemanları alınacaktır.

 

Duyuru Başlama Tarihi : 03 Mayıs 2019
Son Başvuru Tarihi : 17 Mayıs 2019
Ön Değerlendirme Sonuçlarının Duyurulma Tarihi : 22 Mayıs 2019
Giriş Sınav Tarihi : 27 Mayıs 2019
Sonuç Açıklama Tarihi : 28 Mayıs 2019

 

Başvuruda istenilen belgeler, diğer açıklamalar ve sonuçlar Üniversitemizin www.gop.edu.tr adresinde ilan edilecektir.
1. Adaylar aynı başvuru takvimi içerisinde sadece bir kadroya başvurabilirler, birden fazlasına müracaat eden adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır. Hangi kadroya başvurduklarını dilekçede belirtmelidirler. (ilan no ile)
2. Başvurular kadroların açıldığı birimlere şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Posta ile yanlışlıkla farklı birimlere yapılan başvurulardan başvuru sahibi sorumludur.
3. Eksik ve imzasız – onaysız belgelerle yapılacak başvurular ile süresi içinde yapılmayanlar kabul edilmeyecektir. Posta ile yapılacak başvurular son başvuru tarihine kadar ilgili birime ulaşmalıdır.
4. Belgelerde onaylayanın adı soyadı, unvanı, mühür, tarih olmalı, bu bilgiler ve mührün okunaklı, onaylama tarihinin güncel olması gerekir.

       

Kolay Hobiler