Akademik Personel | 26 Ocak 2021, Salı

T.C. Bingöl Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı

T.C. Bingöl Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı
       

T.C. Bingöl Üniversitesi araştırma görevlisi alımı yapacak. İlgili ilana 30 Ekim 2019 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

T.C. Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 15 Eylül 2019 tarihinde 30919 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 19051 numaralı ilan aşağıda belirtildiği şekilde düzeltilmiştir.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümüne Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Anabilim dalına 70 ALES puanı ve 50 YDS puanı ve “Sağlık Yönetimi Bölümü lisans mezunu olup Sağlık Yönetimi alanında doktora yapıyor olmak.” şartıyla yayımlanan ilan “Sağlık Yönetimi alanında doktora yapıyor olmak.” şeklinde düzenlenerek araştırma görevlisi ilanında düzeltilme yapılmıştır. Bu şartın yenilenmesi ile birlikte Sağlık Yönetimi Bölümü lisans mezunu olmayan, fakat ilgili bölümde doktora yapmakta olanların da ilana başvuru yapmasına olanak sağlanmıştır.

T.C. Bingöl Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı Detayları

T.C. Bingöl Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı

T.C. Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan bu ilana 30.10.2019 tarihine kadar ilgili üniversiteye şahsen veya posta yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonuçları 11.11.2019 tarihinde açıklanacaktır.

       

Kolay Hobiler