Akademik Personel | 29 Ocak 2021, Cuma

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
       

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi doktor öğretim üyesi, profesör ve doçent alımı yapacak.

 

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi öğretim üyesi alımı kadro detayları:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALI/ANASANAT DALI/PROGRAMKADRO UNVANIKADRO DERECESİADETİLAN ŞARTLARI
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiBilgisayar MühendisliğiBilgisayar YazılımProfesör11Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliğinde Doktora yapmış olmak ve savunma sanayi ile ilgili konularda çalışmalar yapmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiBilgisayar MühendisliğiBilgisayar YazılımDoçent11Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliğinde Doktora yapmış olmak ve savunma sanayi ile ilgili konularda çalışmalar yapmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiBilgisayar MühendisliğiBilgisayar YazılımDr. Öğretim Üyesi11Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliğinde Doktora yapmış olmak ve savunma sanayi ile ilgili konularda çalışmalar yapmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiElektrik- Elektronik MühendisliğiDevreler ve SistemlerProfesör11Elektrik ve Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Kontrol ve Otomasyon, Elektronik Mühendisliğinde Doktora yapmış olmak ve savunma sanayi ile ilgili konularda çalışmalar yapmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiElektrik- Elektronik MühendisliğiDevreler ve SistemlerDoçent11Elektrik ve Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Kontrol ve Otomasyon, Elektronik Mühendisliğinde Doktora
yapmış olmak ve savunma sanayi ile ilgili konularda çalışmalar yapmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiElektrik- Elektronik MühendisliğiDevreler ve SistemlerDr. Öğretim Üyesi11Elektrik ve Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Kontrol ve Otomasyon, Elektronik Mühendisliğinde Doktora yapmış olmak ve savunma sanayi ile
ilgili konularda çalışmalar yapmak.
Havacılık ve Uzay Bilimleri FakültesiUçak MühendisliğiHavacılık ve Uçak TeknolojisiProfesör11İlgili alandan Doktora derecesine sahip olmak.
Havacılık ve Uzay Bilimleri FakültesiUçak MühendisliğiHavacılık ve Uçak TeknolojisiDoçent11İlgili alandan Doktora derecesine sahip olmak.
Havacılık ve Uzay Bilimleri FakültesiUçak MühendisliğiHavacılık ve Uçak TeknolojisiDr. Öğretim Üyesi11İlgili alandan Doktora derecesine sahip olmak.
Havacılık ve Uzay Bilimleri FakültesiUzay MühendisliğiUzay TeknolojileriProfesör11İlgili alandan Doktora derecesine sahip olmak.
Havacılık ve Uzay Bilimleri FakültesiUzay MühendisliğiUzay TeknolojileriDoçent11İlgili alandan Doktora derecesine sahip olmak.
Havacılık ve Uzay Bilimleri FakültesiUzay MühendisliğiUzay TeknolojileriDr. Öğretim Üyesi11İlgili alandan Doktora derecesine sahip olmak.

 

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi öğretim üyesi alımı ilanına http://www.sivas.edu.tr web sitesi Duyurular kısmından ulaşılabilir.

Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ’ne SBTÜ Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru Formu ’na SBTÜ Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Ek Koşullarına Uygunluk Beyan Forumu’na http://www.sivas.edu.tr web sitesi Duyurular kısmından ulaşılabilir.

       

Kolay Hobiler