Akademik Personel | 31 Ocak 2021, Pazar

Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
       

Selçuk Üniversitesi çeşitli fakülte ve bölümlere profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi alımı yapacak. Selçuk Üniversitesi öğretim üyesi alımı ilanı ile ilgili detaylar haberimizin devamında;

 

Selçuk Üniversitesi profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi alımı kadro detayları:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

BirimiBölümüAnabilim/Anasanat DalıUnvanıDereceAdetÖzel Şart
Beyşehir Ali Akkanat Turizm FakültesiGastronomi ve Mutfak SanatlarıGastronomi ve Mutfak SanatlarıDoktor Öğretim Üyesi21Doktorasını Turizmle ilgili alanda yapmış olmak.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik BilimlerAğız, Diş ve Çene CerrahisiDoktor Öğretim Üyesi11İmmediat İmplantlarla ilgili çalışmaları olmak.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik BilimlerRestoratif Diş TedavisiProfesör11"Kompozit Materyallerin Fiziksel ve Mekanik Özelliklerinin
Karşılaştırılması" ile ilgili çalışmaları olmak.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik BilimlerRestoratif Diş TedavisiProfesör11"Restoratif Materyallerin Biyouyumluluğu" konusuyla ilgili
çalışmaları olmak.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik BilimlerRestoratif Diş TedavisiDoktor Öğretim Üyesi11"Okluzal Çürük Teşhisinde Farklı Çürük Teşhis Cihazlarının Etkinliğinin Değerlendirilmesi" konusunda çalışmış olmak.
Eğitim FakültesiYabancı Diller Eğitimiİngiliz Dili EğitimiDoçent11İngiliz dili eğitimi alanında anlatı analizi, sesletim öğretimi ve sözlü iletişim stratejileri konularında çalışmaları olmak.
Hukuk FakültesiÖzel HukukMedeni HukukDoçent11
İktisadi ve İdari Bilimler
Fakültesi
İktisatİktisat PolitikasıProfesör11Kamu gelirleri ve Demokrasi, Devletin rolüne dair bireysel
tercihler konusunda çalışmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeÜretim Yönetimi ve PazarlamaProfesör11Doçentliğini Üretim Yönetimi alanında almış olmak, tedarik zinciri yönetimi ve ürün yeniliği konularında çalışmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiYönetim BilimleriProfesör11Sosyal sermaye ve yönetişim konularında çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiUluslararası İlişkilerUluslararası SiyasetDoktor Öğretim Üyesi21“Uluslararası İlişkilerde demokrasi teşviki” konusunda çalışmalar yapmak.
İletişim FakültesiGazetecilikBasın Yayın TekniğiProfesör11Yeni iletişim teknolojileri ve internet gazeteciliği konularında
çalışmalar yapmış olmak.
İletişim FakültesiReklamcılıkReklam AraştırmalarıProfesör11Reklam izleyicisi ve transmedya konularında çalışmalar yapmış
olmak.
İslami İlimler FakültesiTemel İslam Bilimleriİslam HukukuDoktor Öğretim Üyesi21Fıkıh Tarihi alanında çalışmaları olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Hizmetler ve TekniklerTıbbi Laboratuvar TeknikleriDoktor Öğretim Üyesi11Biyoloji lisans mezunu olup, biyoloji alanında doktora derecesine sahip olmak. Koruma biyolojisi konusunda akademik çalışmalar
yapmış olmak.
Spor Bilimleri FakültesiAntenörlük EğitimiSpor ve Sağlık BilimleriProfesör11“Sporda Doping Amaçlı Steroid Kullanımı” ile ilgili deneysel çalışmalar yapmak.
Spor Bilimleri FakültesiAntenörlük EğitimiSpor ve Sağlık BilimleriProfesör11“Kadın İnkontinas Hastalarında Pelvik Taban Kas Egzersizlerinin Etkileri” ile ilgili çalışması olmak.
Spor Bilimleri FakültesiBeden Eğitimi ve SporSporda Psikososyal AlanlarDoktor Öğretim Üyesi31Elit kadın ve erkek haltercilerin beslenme alışkanlıkları ile kilo ayarlama ve performans ilişkisi konusunda çalışmaları olmak.
Spor Bilimleri FakültesiRekreasyonRekreasyonDoçent11“Üniversite Öğrencilerinin Mizah Değişimi” ile ilgili çalışması olmak.
Spor Bilimleri FakültesiSpor YöneticiliğiSpor Yönetim BilimleriProfesör11“Spor Yöneticilerinde Zaman Yönetimi” konusunda çalışması
olmak.
Veteriner FakültesiBesin Hijyeni ve
Teknolojisi
Veterinerlik Besin
Hijyeni ve Teknolojisi
Doktor Öğretim
Üyesi
31Kefir ve kımızın probiyotik özellikleri ile ilgili çalışmış olmak.
Veteriner FakültesiHastalıklar ve Klinik BilimlerVeterinerlik Doğum ve JinekolojisiDoktor Öğretim Üyesi31İneklerde hormon kullanımı ile ilgili çalışmış olmak.
Veteriner FakültesiHastalıklar ve Klinik BilimlerVeterinerlik Doğum ve JinekolojisiDoktor Öğretim Üyesi31Keçilerde embriyo transferi ile ilgili çalışmış olmak.
Veteriner FakültesiZootekni ve Hayvan BeslemeVeterinerlik BiyoistatistikDoktor Öğretim Üyesi31Genelleştirilmiş tahmin denklemleri ve nedensellik analizleri ile ilgili çalışmış olmak.

 

Selçuk Üniversitesi profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi alımı ilanı ile ilgili tüm detaylar için üniversitenin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

       

Kolay Hobiler